Wszystkiego co piękne, dobre i szlachetne, realizacji marzeń z okazji Dnia Kobietkwiaty

wszystkim Paniom życzą wszyscy Panowie.

 

 

 

09.03.20

poniedziałek

 

10.03.20

wtorek

3 i 4 godz. Spotkanie edukacyjne Sowy w przyrodzie prelekcja - klasy I i II (p. Sylwia Kraśnicka)

9.45 - turniej międzyklasowy Kahoot z udziałem rodziców i nauczycieli: Rozpoznaj jaki to kraj? - sala konferencyjna, działanie w ramach projektu Cześć Europo! (p. Sławomir Hinca)

 

11.03.20

środa

8.50 - spotkanie klas ósmych z przedstawicielami szkoły średniej (LO) - sala konferencyjna

Świeczka mistrza Adama - konkurs recytatorski w Łupawie (p. Anna Mikulska)

12.03.20

czwartek

Wyjazd do Eksperymentu w Gdyni  - klasy VI (p. Anna Mikulska, p. Joanna Leśniak, p.  Monika Stencel, p. Lucyna Bagińska)

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny w Damnicy -  (p. Wioletta Placha, p. Aldona Zganiacz)

13.03.20

piątek

Powiatowy przegląd konkurs piosenki dziecięcej i młodzieżowej -Idzie Wiosna -Głobino (p. Barbara Krasnoborska,  p. Daniel Spoczyński)

Przypominam  o informacji z WDN-ów dotyczących propozycji organizacji zadań domowych oraz propozycji działań z okazji 75-lecia szkoły, najpóźniej do 16 marca (poniedziałek)

 Informacje proszę złożyć u szkolnego pedagoga.

Dobrego tygodnia.

Dziękuję za bardzo sprawne przeprowadzenie egzaminów oraz 100% frekwencję uczniów.

Wyniki proszę przedstawić do 20 marca 2020 r.

 

02.03.20

poniedziałek

 

03.03.20

wtorek

Wyjazd oddziałów 0 na przedstawienie do Słupska - p. I. Kosior, p. W. Piołunkowska, p. B. Woźniak

8.50 - prelekcja z filmem dot. Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - p. Sławomir Hinca,  uczestniczą klasy szóste i siódme

 

04.03.20

środa

8.50 - spotkanie klas ósmych z przedstawicielami szkoły średniej - sala konferencyjna

9.45 - prezentacja - Unia Europejska w ramach projektu Cześć Europo! - klasy 5a, 5b, 6c, 7a i 7b

10.50 - prezentacja - temat j.w.- klasy 6a, 6 b, 8a, 8b

(sala konferencyjna - prowadzą: Jakub Ziółkowski i Hubert Szewczyk)

05.03.20

czwartek

 

06.03.20

piątek

Szkolne eliminacje  konkursu recytatorskiego  Sacrum - p. Edyta Malek

 

Wyjazd do Teatru Miejskiego w Gdyni - godzina 16 spod szkoły.

24.02.20

poniedziałek

8.50 - Krótki apel dla klas 4-8

25.02.20

wtorek

9.00  Egzamin próbny klas 8 - język polski (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45 oraz 10.30-10.50)

26.02.20

środa

9.00 Egzamin próbny klas 8 - matematyka (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45)

 

13.35 -Szkolenie dla nauczycieli "Kreatywność w nauczaniu" 7- 8 godzina lekcyjna - sala 20

27.02.20

czwartek

9.00   Egzamin próbny klas 8 - język obcy (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45)

 

28.02.20

piątek

 

29.02.20  8.30 (sobota) - wycieczka uczniów z j. kaszubskiego - Potęgowo - Tuchlin - Kiełpino - powrót do miejscowości zamieszkania

 

Przebieg egzaminu próbnego z WSiP

25-27 lutego 2020

Wychowawcy klas są odpowiedzialni za przygotowanie (sprawdzenie) sal tj. zegar, tablica do zapisania czasu trwania egzaminu, lista uczestników egzamin, kartki z kodami i kartki do losowania

Początek egzaminu 9.00

sala 1 (sala konf.)

 

nadzór nad egzaminem

Wtorek 25.02.20

Język polski

120 min.

Wiola Placha

Joanna Leśniak

Krzysztof Bondarczuk

 

Środa 26.02.20

Matematyka

100 min.

Wiola Placha

Monika Klimczyk

Barbara Kochańska

 

Czwartek 27.02.20

Język angielski

90 min.

Tamara Kaśnicka

Adam Miśnik

Ania Jagielska

Wiola Placha

Uczniowie z sali nr 1 wychodzą dopiero po  wykorzystaniu pełnego czasu trwania egzaminu

sala 2 (gabinet pedagoga)

Wtorek 25.02.20

Język polski

120 min. (180)*

Ania Jagielska

Lucyna Bagińska

Środa 26.02.20

Matematyka

100 min. (150)*

Lucyna Bagińska

Krzysztof Bondarczuk

Czwartek

Język angielski

27.02.20

90 min. (135)*

Lucyna Bagińska

Joanna Leśniak

sala 3 (sala obok sekretariatu)

Czwartek

Język niemiecki

27.02.20

90 min. (135)*

Ania Mikulska

Basia Kochańska

 

* możliwość wydłużenia czasu

Dodatkowe informacje