Dziękuję za bardzo sprawne przeprowadzenie egzaminów oraz 100% frekwencję uczniów.

Wyniki proszę przedstawić do 20 marca 2020 r.

 

02.03.20

poniedziałek

 

03.03.20

wtorek

Wyjazd oddziałów 0 na przedstawienie do Słupska - p. I. Kosior, p. W. Piołunkowska, p. B. Woźniak

8.50 - prelekcja z filmem dot. Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - p. Sławomir Hinca,  uczestniczą klasy szóste i siódme

 

04.03.20

środa

8.50 - spotkanie klas ósmych z przedstawicielami szkoły średniej - sala konferencyjna

9.45 - prezentacja - Unia Europejska w ramach projektu Cześć Europo! - klasy 5a, 5b, 6c, 7a i 7b

10.50 - prezentacja - temat j.w.- klasy 6a, 6 b, 8a, 8b

(sala konferencyjna - prowadzą: Jakub Ziółkowski i Hubert Szewczyk)

05.03.20

czwartek

 

06.03.20

piątek

Szkolne eliminacje  konkursu recytatorskiego  Sacrum - p. Edyta Malek

 

Wyjazd do Teatru Miejskiego w Gdyni - godzina 16 spod szkoły.

24.02.20

poniedziałek

8.50 - Krótki apel dla klas 4-8

25.02.20

wtorek

9.00  Egzamin próbny klas 8 - język polski (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45 oraz 10.30-10.50)

26.02.20

środa

9.00 Egzamin próbny klas 8 - matematyka (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45)

 

13.35 -Szkolenie dla nauczycieli "Kreatywność w nauczaniu" 7- 8 godzina lekcyjna - sala 20

27.02.20

czwartek

9.00   Egzamin próbny klas 8 - język obcy (uczniowie nie wychodzą na przerwę 9.35-9.45)

 

28.02.20

piątek

 

29.02.20  8.30 (sobota) - wycieczka uczniów z j. kaszubskiego - Potęgowo - Tuchlin - Kiełpino - powrót do miejscowości zamieszkania

 

Przebieg egzaminu próbnego z WSiP

25-27 lutego 2020

Wychowawcy klas są odpowiedzialni za przygotowanie (sprawdzenie) sal tj. zegar, tablica do zapisania czasu trwania egzaminu, lista uczestników egzamin, kartki z kodami i kartki do losowania

Początek egzaminu 9.00

sala 1 (sala konf.)

 

nadzór nad egzaminem

Wtorek 25.02.20

Język polski

120 min.

Wiola Placha

Joanna Leśniak

Krzysztof Bondarczuk

 

Środa 26.02.20

Matematyka

100 min.

Wiola Placha

Monika Klimczyk

Barbara Kochańska

 

Czwartek 27.02.20

Język angielski

90 min.

Tamara Kaśnicka

Adam Miśnik

Ania Jagielska

Wiola Placha

Uczniowie z sali nr 1 wychodzą dopiero po  wykorzystaniu pełnego czasu trwania egzaminu

sala 2 (gabinet pedagoga)

Wtorek 25.02.20

Język polski

120 min. (180)*

Ania Jagielska

Lucyna Bagińska

Środa 26.02.20

Matematyka

100 min. (150)*

Lucyna Bagińska

Krzysztof Bondarczuk

Czwartek

Język angielski

27.02.20

90 min. (135)*

Lucyna Bagińska

Joanna Leśniak

sala 3 (sala obok sekretariatu)

Czwartek

Język niemiecki

27.02.20

90 min. (135)*

Ania Mikulska

Basia Kochańska

 

* możliwość wydłużenia czasu

Hubert Szewczyk został laureatem kuratoryjnego  Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, opiekun p. Anna Jagielska -GRATULACJE!

Martyna Piołunkowska zajęła II m-ce (kat. 7-8), a Helena Kaczmarek III m-ce (kat 4-6) - w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego (recytacja poezji miłosnej), opiekun p. Agnieszka Gaffke- Gratulacje!

17.02.20

poniedziałek

Turniej piłki koszykowej - finał powiatowy dziewcząt kl. 7-8 w Kobylnicy - p. Tamara Kaśnicka

18.02.20

wtorek

Przedstawienie profilaktyczne w GOK, Teatr Kurtyna z Krakowa

8.00 - wyjście klas 5-8

8.55 - wyjście klas 1-4

Z klasami wychodzą  nauczyciele mający aktualnie zajęcia

19.02.20

środa

Badania przesiewowe słuchu

Szachowe Mistrzostwa Gminy - p. Artur  Nowak oraz przedstawienie profilaktyczne "Zdrowa żywność"  - p. Adriana Błaszczyk

10.30 - wyjazd klas 7a oraz 8a i 8b na lodowisko do Redzikowa (p. Karolina Materek, p. Wioletta Placha, p. Monika Klimczyk) - lekcje 4-6

Konkurs języka  angielskiego w Łupawie - p. Agnieszka Gaffke (lekcje 2-4)

 

20.02.20

czwartek

Badania przesiewowe wzroku

Turniej piłki ręcznej - finał powiatowy dziewcząt kl. 4-6  w Ustce - p. Tamara Kaśnicka

21.02.20

piątek

Turniej piłki ręcznej - finał powiatowy chłopców kl. 4-6   - p. Izabela Kumpiń

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - konkurencje językowe - nauczyciele poloniści.

Wszystkim wychowawcom dziękuję za dostarczenie ciast na Dzień Babci  i Dziadka, a dodatkowo wychowawcom oddziałów 0-3 dziękuję za przygotowanie pięknych występów swoich podopiecznych.

Dziękuję za sprawną organizację balu karnawałowego dla oddziałów 0-3. Oprócz wychowawczyń oddziałów 0-3, podziękowanie dla p. A. Gaffke - opiekuna SU oraz p. D. Spoczyńskiego (muzyka) 

 

11.02.20

wtorek

Turniej tenisa stołowego  w Łupawie - p. A. Nowak

Konferencja metodyczna - p. J. Leśniak, p. A. Mikulska

Konferencja szkoleniowa - p. L. Domaszk, p. S. Hinca

12.02.20

środa

Zawody piłki ręcznej dziewcząt klasy 4-6 - p. T. Kaśnicka

14.30 -Rada pedagogiczna

13.02.20

czwartek

Zawody piłki ręcznej chłopców klasy 4-6 - p. I. Kumpiń

14.02.20

piątek

Konkurs recytatorski języka angielskiego w Kobylnicy

Walentynki

Zabawa karnawałowa dla oddziałów 4-8. (ostatnie lekcje)

Z przedstawienia  "Powrót do krainy baśni" dla klas 0-2 udało się zaoszczędzić 90 zł.

Na wyjazd do teatru w Gdyni 6 marca zapisało się w sumie 48 osób.

04.02.20

wtorek

 8.45 -Wyjazd do Dębnicy Kaszubskiej na turniej w piłce koszykowej dziewcząt (kl. 7-8) - p. Tamara Kaśnicka

05.02.20

środa

10.00 -  Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka - klasy 0-3, p. Daniel Spoczyński, wychowawcy klas

06.02.20

czwartek

8.00 -Wyjazd klas 5 na lodowisko do Redzikowa i  do kina w Słupsku - p. Anna Jagielska, Agnieszka Gaffke

8.50 Wyjazd chłopców  (kl. 7-8) na turniej w piłce koszykowej chłopców - p. Adam Miśnik

07.02.20

piątek

Zabawa karnawałowa dla oddziałów 0-3.

Dodatkowe informacje