Dnia 6 marca Pani Urszula Zamęcka wprowadziła uczniów klasy IIIB w świat doświadczeń i eksperymentów. Trzecioklasiści wcielili się w role małych naukowców. Poprzez zabawę i aktywne uczestnictwo  w ciekawych pokazach poznali tajniki przedmiotów przyrodniczych.
   Dziękujemy i prosimy o więcej!!!  
B. Krasnoborska

    Uczniowie klasy IIIB pod okiem Pana Artura Nowaka zapoznali się z zasadami gry w WARCABY, omówili strategie i przeprowadzili pierwsze klasowe rozgrywki w parach. Serdecznie dziękujemy Panie Arturze !!!

Barbara Krasnoborska

Dziś, 30 stycznia, w naszej szkole, uczniów klas 0-2, odwiedzili aktorzy Agencji Teatralno-Estradowej w Słupsku,

z cudownym przedstawieniem pt: "Powrót w krainę baśni"

 Dzieci przypomniały sobie treść ulubionych baśni i bajek ukazujących dobro i zło, różnicując to w zachowaniu ludzi, bowiem zło choć czasem zwycięża,w końcu zostaje ukarane, a dobro zawsze zostaje nagrodzone. Uczniowie mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu gdzie piękna fabuła, niespotykana sceneria i gra aktorów na długo pozostaną w pamięci .

          Lepienia z gliny to nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Praca z gliną rozwija zdolności manualne i poprawia koordynację ruchową, uczy cierpliwości, planowania i organizacji pracy. Doświadczyli tego uczniowie klasy IA, IB, IIIB podczas zajęć prowadzonych 12 grudnia przez Panią Justynę Bryzgalską.
 
                                                                                                               B. Krasnoborska

Mikołajkowy wyjazd do kina klas zerowych.mikolaj

Dodatkowe informacje