egzaminprobny

Drodzy Rodzice!

Jeżeli Wasze dziecko zdaje w tym roku egzamin ósmoklasisty,

zachęć je do skorzystania z materiałów publikowanych przez CKE, w tym z próbnych testów.

https://cke.gov.pl/

Szczegółowe informacje o egzaminie na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej:

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/o-egzaminie/

         Uczniowie klas ósmych przygotowują się do egzaminów po szkole podstawowej.  W dniach 25-27 lutego po raz drugi w tym roku szkolnym pisali egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Wierzymy, że doświadczenie z egzaminów zaprocentuje na egzaminie właściwym w kwietniu. Wyniki z egzaminów będą miały zasadniczy wpływ na dostanie się ucznia do wybranej szkoły średniej, czego wszystkim  uczniom serdecznie życzymy.

Szanowni Państwo
Cały czas intensywnie pracujemy nad tym by wyniki naszych uczniów były na tyle wysokie, by pozwoliły im na sukces w starcie do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

W minionym roku szkolnym, po raz pierwszy, nasi ósmoklasiści napisali nowy egzamin. Ogromnie się cieszymy, ponieważ uczniowie naszej szkoły napisali ten egzamin na wysokim poziomie. 

Wyniki szkoły na przestrzeni ostatnich lat mierzone są w skali staninowej:

Skala staninowa stosowana w pomiarze dydaktycznym odpowiada nam na pytanie jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez ucznia/absolwenta/szkołę na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację. Skala staninowa wprowadza 9 przedziałów wyników. Pierwszy jest najniższy, a 9 najwyższy. 

Prosimy o zapoznanie się z wynikami egzaminu w poniższym pliku:

EGZAMIN

Dodatkowe informacje