Wspieramy  Dzień Bezpiecznego Internetu przez organizację zajęć edukacyjnych dla naszych uczniów oraz wykonanie plakatów  na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

Nasza szkoła została zgłoszona do  inicjatyw DBI:

dbi2020inicjatywy

 Dnia 18.12.2019 roku odbył się szkolny konkurs informatyczny dla klas I – III.

W konkursie uczestniczyło 18 uczniów. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się umiejętnością obsługi programu Paint, wybierać odpowiednie narzędzia edytora graficznego i wykonać rysunek pt. „Gdzie jest Mikołaj?” Temat ich pracy był bardzo trudny, jednak wszystkie osoby wspaniale sobie poradziły z tym zadaniem. Nad pracą wszystkich uczestników czuwała komisja oraz Mikołaj, który przybył do naszej szkoły z workiem pełnym prezentów.

Po zakończeniu pracy komisja wraz z Mikołajem dokonała oceny prac .

Oto wyniki

I miejsce - Łucja Jurek z klasy IIa

II miejsce -  Oliwia Gwadera z klasy Ia

III miejsce -  Marcelina Placha z klasy IIIb

Wyróżnienie za precyzję i dokładność otrzymała Amelia Wojnowska z klasy IIIb.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, natomiast wszystkich uczestników konkursu  Mikołaj obdarował  wspaniałymi, świątecznymi  upominkami.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY

   IMG 3118

 W minionym tygodniu w naszej szkole odbywał się Tydzień Kodowania. Wzięliśmy udział w wydarzeniu, które swym zasięgiem objęło całą Europę. Dzieci z zerówek oraz uczniowie z klas I-VIII w ciekawy sposób uczyły się podstaw programowania. Zajęcia prowadziły panie Anna Madej i Barbara Kochańska.  

Dodatkowe informacje