ksikiW naszej szkole, pojawił się nowy (nie)zwykły mebel – szafka na książki, gry planszowe, gry zręcznościowe, długopisy, kredki. Wszystko to, co jest dobre na zabicie nudy w czasie przerw, i na to, co możemy robić wspólnie z naszymi rówieśnikami.

Zwracamy się do wszystkich chętnych osób, które posiadają w domu zapomniane, niepotrzebne gry, zbędne kredki, przeczytane książki, o „zapełnienie” naszej szafki.

 

Od września br. uczniowie Samorządu Szkolnego podjęli się wielu ciekawych działań. Wspieranie rozwoju i promocji naszej szkoły, pomoc potrzebującym, to priorytety. Poniżej przedstawiamy szczególnie ważne dla nas akcje:

➡️Radiowęzeł Szkolny

➡️ Strefa ciszy i relaksu

Obiecaliśmy relacjonować nasze postępy. Oto i one:

➡ z kiermaszu wyrobów własnych (stroików i innych gadżetow, przy wejściu do naszej szkoły) zdobyliśmy już kwotę - 597
➡ po genialnym kiermaszu ciast zdobyliśmy - 850
➡ sprzedaż popcornu - 65 zł (jest to część kwoty zebranej równolegle z PCK dla potrzebujących dzieci z Domu Dziecka w Słupsku oraz dla 8-miesięcznej nigeryjskiej dziewczynki Omary w ramach akcji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z Unicef)
➡ targi w Karżnicy - 174
➡ fundusze zebrane przez su w roku szkolnym 2018 / 2019 1200 - (dziękujemy) - 1200 zł

RAZEM MAMY JUŻ:   2886 zł️

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w zbiórkę funduszy.

 Potrzebujemy około 10 000 zł. Razem dotrzemy do celu <3.

A. Gaffke

W przedświątecznym klimacie, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w promocji i sprzedaży wyrobów własnych oraz ozdób świątecznych na targowisku w Karżnicy "Mój rynek". Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na "szkolny radiowęzeł" oraz uczniowską "strefę ciszy i relaksu". Zebraliśmy 174 zł.

     unicef

   18 listopada, uczniowie należący do SU oraz PCK, wspomagali akcję w ramach  Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z Unicef. W tym dniu, uczniowie malowali serduszka w kolorze niebieskim, abyśmy zsolidaryzowali się ze wszystkimi dziećmi na świecie, podkreślając jak ważne jest przestrzeganie ich praw każdego dnia. Uczniowie pletli także warkoczyki w tym kolorze. Dodatkowo, odbyła się sprzedaż popcornu, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone dla potrzebujących dzieci z Domu Dziecka w Słupsku, umierającej 8-miesięcznej nigeryjskiej dziewczynki Omary oraz na wsparcie szkolnej akcji „radiowęzeł” oraz „strefa ciszy”. O aktualnej kwocie, jaką udało się nam uzbierać, poinformujemy was niebawem.

A. Gaffke

Dziękujemy!umiech1

31 października 2019 r. odbył sie kiermasz ciast. Dzięki ogromnemu wsparciu Rodziców, Nauczycieli, Pracowników obsługi, oraz wszystkim, którzy zechcieli kupic coś słodkiego, udało sie zebrać kwotę 850 zł. Uzyskane fundusze przeznaczone zostaną na „szkolny radiowęzeł” oraz „strefę ciszy”. Podziękowania należą sie także uczniom, którzy zajmowali sie sprzedażą ciast: Agata Dąbrowska, Igor Żółciński, Wiktoria Kwiel, Wiktoria Wera.  

Dzięki Wam, jesteśmy coraz bliżej sukcesu. :)

Dodatkowe informacje