Sukces naszych uczniów :) 

            7 czerwca odbył się IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej i Niemieckiej w Kępicach. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, jak wielki drzemie w nich potencjał. Martyna Piołunkowska z kl. VIb stanęła na najwyższym miejscu na podium w kategorii wiekowej IV-VI SP prezentując wiersz w języku angielskim. Towarzyszył jej Igor Żółciński z klasy VIb, który zwrócił uwagę członków jury jako profesjonalny ”supporting actor”, i został z tego tytułu wyróżniony. Helena Kaczmarek z kl. IVa z pasją wyrecytowała słynny monolog Williama Shakespear’a ”To be, or not to be, that is the question”, i choć nie stanęła na podium, została także dostrzeżona przez organizatorkę konkursu, Ewelinę Jaworską – Schwedę. Sukces zawdzięczamy także wsparciu rodziców oraz nauczycieli z naszego grona pedagogicznego. Gratulacje :) 

Dodatkowe informacje