SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

        Gminny Konkurs Recytatorski ,,Historia Niepodległej Słowem Malowana’’ odbył się 30 października w świetlicy wiejskiej w Łupawie. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół z terenu naszej gminy. Konkurs podzielony został na trzy kategorie wiekowe, więc nagrodzonych uczniów, a także emocji było sporo. Naszą szkołę reprezentowali: Helena Kaczmarek z 4a, Julia Lipka z 5a, Simonetta Antosiak z 5b, Jan Müller z 6a i Daria Krasowska z 8a.

Nagrodzeni uczniowie:

- w kategorii klas 4-5

Simonetta Antosiak   I miejsce

Helena Kaczmarek   II miejsce

- w kategorii klas 6-7

Jan Müller   I miejsce

-w kategorii klas 8 i 3 gim.

Daria Krasowska    III miejsce

Gratulacje dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli języka polskiego, przygotowujących uczniów do konkursu : P. Wioletty Placha, P. Aldony Zganiacz i P. Anny Mikulskiej.

Pani Dorocie Weiwer dziękujemy za kotyliony, które wyróżniały całą drużynę ze szkoły w Potęgowie.

W tym dniu miało miejsce również wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym         ,, Niepodległa słowem malowana’’. Uczniowie wyróżnieni i nagrodzeni to: Natalia Reikowska (kl. 4 b), Kordian Josicz (kl. 5 a), Emilia Kitowska i Natalia Hinca (obie kl. 5 b), Aleksandra Jagielska i Julia Saganowska (obie kl. 6 a), Martyna Piołunkowska (kl. 5 b) oraz Julia Pytkowska (kl. 7 a).

Organizatorom dziękujemy za przemiłą atmosferę i ciekawe nagrody rzeczowe dla uczestników konkursów.

Dodatkowe informacje