Szkolny Konkurs Kreatywności „Dynia inaczej”

Jesień już pachnie i wita nas swoimi kolorami i darami natury. To dynia –  stoi na czele jesiennej plejady. Jest tak, gdyż ceni się ją nie tylko za jej ciepłe kolory. Dynia jest nieziemsko zdrowa, a co najważniejsze, da się z niej wyczarować dosłownie WSZYSTKO. Desery, ciasta, dżemy i oczywiście ozdoby naszych domów.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ogłasza konkurs „Dynia inaczej”.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wysłanie 1 podpisanego zdjęcia (imię, nazwisko i klasa Ucznia/Uczennicy) i uwiecznionego na nim Waszego „dyniowego dzieła” (ciasto, deser, ozdoba i wiele innych :)). Przesyłajcie zdjęcia na messenger Naszej Szkoły do 24 października. Pomoc Rodziny jest jak najbardziej mile widziana. Na zdjęciu powinien znaleźć się wizerunek Ucznia / Uczennicy, który/a bierze udział w konkursie.

Bez tytuu dynie

dynie2 dynie1

Przypominamy, że wszystkie ogłaszane konkursy znajdziecie na naszej stronie, w zakładce KONKURSY.

Dodatkowe informacje