Projekt "GIMNAZJUM DO POTĘGI"

czyli MY w CENTRUM NAUKI EXPERYMENT

Dnia 2 października pojechaliśmy do Centrum Nauki Experyment w Gdyni w ramach projektu "Gimnazjum do potęgi". Na miejscu zostaliśmy podzieleni na grupy i każda z grup uczestniczyła w warsztatach "Zważone, zmierzone i policzone". Podczas gdy jedna z grup brała udział w zajęciach druga doświadczała, eksperymentowała i świetnie się bawiła poznając zjawiska fizyczne, geograficzne oraz tajemnice organizmu człowieka. Po zwiedzeniu centrum experymentu, pełni wrażeń i głodni udaliśmy się na pyszny obiad do restauracji Eureka. Było bardzo ciekawie i fajnie. Każdemu z nas wycieczka bardzo się podobała. Szykujemy się więc na kolejne zajęcia z projektu i oczywiście kolejne wyjazdy.

Anita Grajewska i Paulina Kozieł

Dodatkowe informacje