• nowa strona
 • NOWA STRONA SP POTĘGOWO

 • Szanowni Państwo!

 • Wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości, mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowej strony internetowej Naszej Szkoły, która od teraz dostępna jest pod adresem https://sppotegowo.pl/. Mamy nadzieję, że, zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej, ułatwi ona korzystanie z treści na niej zawartych.

 • Nasza dotychczasowa strona zspotegowo.pl nie przestaje istnieć, jednak przestaje funkcjonować. Jeśli szukają Państwo treści archiwalnych, zachęcamy do sprawdzania ich pod starym adresem. Serdecznie dziękujemy za lata towarzyszenia nam we wszystkich ważnych dla życia szkoły momentach uwiecznionych na naszej starej stronie - https://zspotegowo.pl/ to historia Naszej Szkoły, którą napisaliśmy wspólnie - my - społeczność Szkoły i Państwo - nasi czytelnicy. 

 • Jednak od teraz wszystkie nowe treści znajdą Państwo pod nowym adresem. Jesteśmy ciągle w budowie, więc tę historię również napiszemy razem. Wierzymy, że z biegiem czasu nasza nowa strona spełni oczekiwania jej odbiorców i stanie się godną następczynią swej poprzedniczki. Jeśli mają Państwo propozycje dotyczące treści, które powinny się tu pojawić, jesteśmy otwarci na wszelkie sugesie. 

  Życzymy miłej lektury i zachęcamy do częstych odwiedzin! 

  Dyrektor - Leszek Domaszk 

  Administratorki - Angieszka Gaffke i Magdalena Tracewicz

Dodatkowe informacje