mistrzort

 

            Przed feriami w naszej szkole odbył się szkolny konkurs „Mistrz Ortografii”. Konkurs ten polegał na napisaniu dyktanda i został on przeprowadzony w dwóch kategoriach – dla uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII.

            Po sprawdzeniu prac  komisja wyłoniła zwycięzców. Otrzymali oni tytuł „Mistrza Ortografii” i to oni będą reprezentować naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym w Damnicy oraz Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Czarnej Dąbrówce. 

Mistrzowie ortografii w kategorii klas 4-6:

Kacper Domagała z klasy 6 b

Michalina Suder z klasy 6mistrzort1

Mistrzowie Ortografii w kategorii klas 7-8:

Hubert Szewczyk z klasy 8a

Adam Okrój z klasy 8 b

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach!!!

Nauczyciele poloniści

 

Dodatkowe informacje