Spotkaliśmy się dzisiaj na apelu z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości poświęconej ojczyźnie i wolności. Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu państwowego. logoszkoladohymnu

11 Listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i symbol zwycięstwa.

Na uroczystości mieliśmy zaszczyt serdecznie powitać Pana Wójta Gminy Potęgowo – Dawida Litwina, Pana Dyrektora Leszka Domaszka, Pana Wicedyrektora Sławomira Hinca, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz przybyłych gości.

Z tej okazji klasa: III b, VI b, VIII a oraz gościnnie uczeń klasy VII a, pod opieką Pani Barbary Krasnoborskiej, Pani Aldony Zganiacz oraz Pani Wioletty Placha przygotowali lekcję historii, aby uczcić narodowe święto.  Oprawę muzyczną przygotowała Pani Barbara Krasnoborska z zespołem Dzwoneczki oraz Pan Daniel Spoczyński, a wystrój Pani Dorota Weiwer. Uczniowie zerówek też pięknie uczcili rocznicę odzyskania niepodległości.

W. Placha, A. Zganiacz

Dodatkowe informacje