SUPERLIGA KOBIET W PIŁCE RĘCZNEJ

Dnia 31.10.2019r. sportowcy z naszej szkoły pojechali na mecz piłki ręcznej kobiet. Na hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie mogliśmy oglądać starcie zespołu AZS Koszalin ( gospodarze) z obecnymi Mistrzyniami Polski MKS Perła Lublin ( goście). Zobaczyliśmy kilka zawodniczek reprezentacji Polski najpierw przy rozgrzewce, potem w grze m.in.  Kingę Achruk ( rozgrywająca), Martę Gęga ( rozgrywająca ), Sylwię Matuszczyk ( obrotowa ), Weronikę Gawlik (bramkarka ). Podziwialiśmy z bliska akcje drużynowe i indywidualne, pracę w ataku i obronie, zrobiliśmy kilka fajnych zdjęć, pokibicowaliśmy. Mecz zakończył się wygraną gości. Po sportowych emocjach na hali, pojechaliśmy do KFC, gdzie jeszcze w „halloweenowym” klimacie, uzupełniliśmy stracone podczas kibicowania kalorie J

       Koszt przejazdu na mecz pokryty został się ze środków UKS „Orion”.

                      Tamara Kaśnicka

Dodatkowe informacje