Z WIZYTĄ NA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W GDAŃSKU

    11 grudnia 2018 r. odwiedziliśmy gdańską AWF i S. Od początku wędrówki towarzyszyła nam Olivia, przewodnicząca Samorządu Studenckiego. Zobaczyliśmy wiele sal sportowych m.in. gimnastyczną, do judo, gier zespołowych, taneczną, krytą halę lekkoatletyczną, pływalnię oraz wykładowych. Porozmawialiśmy z profesorami, zobaczyliśmy sportowe zajęcia dla studentów i nawet udało nam się wziąć w niektórych udział. Największe wrażenie zrobiła na nas nowo wybudowana hala gimnastyczna Leszka Blanika. To piękny nowy obiekt, gdzie mogliśmy podpatrzeć trening małych gimnastyków. Był to fajnie, aktywnie spędzony dzień. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy :)

Przejazd pokryty ze środków UKS „Orion”.

                                                             Tamara Kaśnicka

Dodatkowe informacje