WYNIKI KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY RÓŻANIEC

                          Jak co roku (to już nasza szkolna tradycja) w miesiącu październiku odbył się w naszej szkole konkurs na najciekawszy różaniec. I jak zwykle nasi uczniowie nas nie zawiedli. W tym roku po raz pierwszy w konkursie udział wzięli najmłodsi uczniowie - z oddziałów zerówki. Należą im się duże brawa! Wszystkie prace okazały się bardzo pomysłowe. Różańce wykonane zostały m. in. z : kasztanów, żołędzi, chrupek, szyszek, orzechów włoskich, żurawiny, ziela angielskiego, fasolki, kawy ziarnistej, makaronu, owoców dzikiej róży, żelek malinek, pestek dyni oraz metodą quilling, która polega na artystycznym zwijaniu pasków papieru i formowaniu z nich różnych kompozycji.

                          Komisja po długiej debacie (to niełatwe zadanie wyłonić zwycięzców przy tylu ciekawych pracach) przyznała następujące miejsca:

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – ZERÓWKI

I MIEJSCE –  Szymon Zaborowski 0 a

II MIEJSCE –  Adam Ejbich 0 a

III MIEJSCE –  Milena Moczulska 0a

 

KLASY I-III SP

I MIEJSCE – Miłosz Klimczyk kl. I a

II MIEJSCE – Marcelina Placha kl. II b

III MIEJSCE – Patryk Łapiński kl. II b

 

KLASY IV-VIII SP i III G

I MIEJSCE –  Natalia Brzezicka kl. VII a

II MIEJSCE –  Natalia Reikowska  kl. IV b

III MIEJSCE – Mateusz Piepka  kl. IV a  i  Błażej Skwarek  kl. IV a

Wyróżnienie – Kaja Wyrostkiewicz kl. IV b

 

Skład komisji:   p. Anna Madej, ks. Tadeusz Drobinski i p. Małgorzata Kotusiewicz

Za udział w konkursie wszystkim serdecznie dziękujemy, zwycięzcom  gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału już za rok.                                               Edyta Malek

Dodatkowe informacje