WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 8A - ROZGRYWKI PAINTBALL

       Ponieważ październikowa pogoda zachęcała do jak najczęstszego korzystania ze świeżego powietrza, klasa 8 a wraz z opiekunami, p. Anną Mikulską i p. Danielem Spoczyńskim, wybrała się na wycieczkę integracyjną do Darżyna, by przeprowadzić między sobą paintbollową bitwę.

 Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne do gry paintball oraz wyposażeni w markery naładowane kulkami wypełnionymi farbą uczniowie, zostali podzieleni na dwa zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą.  Jak się okazało, gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasie oraz zjednoczyła ją jako drużynę. Wybaczono nawet jednemu zawodnikowi zdobycie nie tej, co trzeba, flagi :). Po rozgrywkach z apetytem zjedzono upieczone kiełbaski i niechętnie udano się do szkoły, z myślą, że jeszcze trzeba koniecznie powtórzyć wycieczkę.

Dodatkowe informacje