Jedziemy na mecz!!!

kaszmecz

     Już trzeci raz (podobnie, jak w latach ubiegłych) nasi uczniowie, biorący udział w zajęciach języka kaszubskiego wzięli udział w konkursie organizowanym przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl AKTYWNE KASZUBY. W tym roku, tworzyliśmy prace pt. „100-lecie odzyskania niepodległości PolskiFranciszek Kręcki – pomorski bohater Niepodległej”. Dzięki temu, że zdążyliśmy na czas nasza szkoła otrzymała wejściówki na mecz siatkarzyTrefla Gdańsk, którzy zmierzą się z drużyną Curpum Lubin.Już 16 marca będziemy w Ergo Arenie wspierać naszą drużynę, a wspólnie z innymi szkołami pobijemy rekord frekwencji rozgrywek męskiej ligi siatkówki.

                                                                                                 B. Kochańska

Dodatkowe informacje