WYJAZD EDUKACYJNY V b

       7 marca2018 r. uczniowie klasy Vb mieli okazję zobaczyć, jak powstaje największa w naszym regionie gazeta codzienna - "Głos Pomorza". Pan redaktor Daniel Klusek przyjął nas bardzo serdecznie i mimo nawału pracy znalazł czas, by oprowadzić uczniów po redakcji i opowiedzieć o kolejnych etapach pracy nad wydaniem gazety.

        Następnie udaliśmy się do multikina na przepiękny, pouczający i wzruszający film o miłości, przyjaźni i o tym, że "inny" to nie znaczy gorszy. Koniecznie musicie to obejrzeć. "Cudowny chłopak"- naprawdę gorąco polecamy!

                                                                                                 Agnieszka Fir

                                                                                                 Tamara Kaśnicka

Dodatkowe informacje