WSPÓLNA WIGILIA V b I NOCOWANIE W KLASIE

    Z 15/16 grudnia 2017 r. zostaliśmy w szkole. Swój pobyt rozpoczęliśmy o godz. 16.00 udziałem w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Około 19.30, po uprzednim nakryciu stołu, w odświętnych strojach, zasiedliśmy do wspólnej Wigilii. Cisza w szkole, gwieździste niebo, ozdoby świąteczne, światełka i lampki wprowadziły nas w nastrój bożonarodzeniowy. Poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Wieczorna kolacja wigilijna smakowała wyśmienicie. Ale to był początek….Przed nami nocowanie w szkole. W miejscu stołu wigilijnego, pojawiły się materace, a na nich śpiwory, koce, poduszki i my z popcornem. Tak więc seans filmowy czas zacząć. Wspólne oglądanie filmów o tematyce bożonarodzeniowej, rozmowy koleżeńskie do późnych godzin wieczornych i... „dobranoc”. Rano śniadanie i wspólne prace porządkowe w klasie 26. Ale zaraz, zaraz…gdzie się podziały nasze buty i kurtki??? Chyba w nocy przyszedł jakiś żartowniś i zrobił nam psikusa:) Na szczęście dzieci szybko znalazły swoje zguby i wróciły bezpiecznie do domu. Myślę, że zapamiętamy tę noc na długo:) Było super!

  Dziękuję dzieciom za świąteczne przygotowanie klasy,

rodzicom za przepyszne babki, babeczki, pierniki, ciasta i ciasteczka.

Pani Dorocie za pomoc i opiekę nocą,

a pani Dominice za potrawy wigilijne smaczne i pięknie podane. 

                                                                                                                                                                                                      Tamara Kaśnicka

Dodatkowe informacje