healtine

Drogi Uczniu klas IV-VIII!

                                    Beztytuumens sana in corpore sano 7kolekcja go green i save the planet badge 1361 840

              Prowadzisz zdrowy tryb życia? Jesteś zainteresowany ekologią, sportem, a może zdrowym odżywianiem? A dodatkowo lubisz robić zdjęcia, nagrywać filmiki i chciałbyś, by ktoś je zobaczył. A angielski i niemiecki nie są Ci takie obce? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zgłoś się do swojego nauczyciela języka angielskiego lub niemickiego, razem na pewno wypracujemy świetny scenariusz dla Twoich pomysłów. A potem zrób zdjęcia, nagraj filmik, wykonaj prezentację w PowerPoincie i zaprezentuj światu jaki Ty masz pomysł na zdrowy i ekologiczny tryb życia.

Pamietaj, by zdążyć zgłosić swą pracę do 15 kwietnia. Wśród dostarczonych prac wybierzemy 5, które będą reprezentować naszą szkołę w, organizowanym przez nas,  I  Wojewódzkim konkursie w języku angielskim lub niemieckim My healthy week routine. Jedynym ograniczeniem jest czas prezentacji, któ®y nie może być dłuższy niż 10 min. Cała reszta zależy od Ciebie!

Wierzymy w Ciebie!

Nauczyciele j. angielskiego i niemickiego w naszej szkole

marszalek

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Dodatkowe informacje