Marzenia się spełniają!

    W piątek 19 czerwca 2015 r., w naszej szkole uroczyście został oddany do użytku plac rekreacyjny, z którego nasi uczniowie będą korzystać w czasie przerw. Tego dnia odwiedzili nas cudowni ludzie, którzy przyczynili się do jego powstania. Przede wszystkim przedstawiciele firmy Cargill, z p. Romą Jedynak na czele, którzy przyjechali aż z Warszawy, aby wspólnie z nami posadzić rosliny, które ten plac mają ozdobić. W tym przedsiewzięciu wzięli także udział przedstawiciele naszych samorządów szkolnych oraz rodzice naszych uczniów. Po posadzeniu roślin, ok. godz. 15 przybyło wielu zaproszonych gości, m. in. Pan Wójt Dawid Litwin z radnymi Gminy Potęgowo. Kiedy p. dyrektor Agnieszka Fitowska wręczyła podziękowania osobom prywatnym oraz przedstawicielom firm, które wsparły rzeczowo i finansowo naszą inwestycję, zebrani udali się na część artystyczną i słodki poczęstunek.

Na naszym placu jest jeszcze wiele do zrobienia, ale i tak jesteśmy z niego bardzo dumni. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom "wielkiego" serca, które pomogły często bezinteresownie zrealizować to marzenie. 

 

 

Dodatkowe informacje