WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MY T-SHIRT SAGT-rok szkolny 2019/2020


W wiadomości, którą otrzymaliśmy od organizatora konkursu -

Szkoły Podstawowej Gedanensis w Gdańsku, czytamy:


"Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyniki IV edycji konkursu My T-shirt sagt " Ich bin ecofriendly". Wybór był ogromnie trudny, otrzymaliśmy ilość prac, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, zaskakiwali kreatywnością jezykową i zachwycali nas niejednokrotnie wykonaniem plastycznym koszulki. Po długich i trudnych obradach, udało nam sie jednakże wyłonić zwycięzców. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w naszym konkursie i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym na kolejną edycję."

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Martyna Piołunkowska, uczennica klasy VIIb, została wyróżniona ???? na etapie wojewódzkim konkursu. Na podium etapu powiatowego stanęły Weronika Szybut, z klasy Vb ????miejsce w kategorii klas 4-6, oraz Aleksandra Jagielska, z klasy VIIa ????miejsce w kategorii klas 7-8. Gratulujemy❗
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrodzimy Was dobrymi ocenami (6) i pozytywnymi wpisami do dziennika

 A. Gaffke K. Materek i M. Tracewicz

Dodatkowe informacje