let2019Let It Snow 

         Kilka słów o naszych reprezentantkach. Już 13 grudnia 2019 r. w I Wojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Anglojęzycznej Let it Snow naszą szkołę reprezentować będą w kategorii klas I-III Kalina Kaczmarek w utworze New Year’s Resolutions, Łucja Jurek w utworze Two Letters to Santa i Marcelina Placha, która przygotowała wiersz pod tytułem Santa Claus. W kategorii klas IV-VIII wystąpią Martyna Piołunkowska w wierszu Horses, Julia Lipka w swojej interpretacji utworu Winter oraz Wiktoria Wera, recytująca fragment How the Grinch Stole Christmas. Chcemy podkreślić, że udział w konkursie wzbudził ogromne zainteresowanie wśród naszych uczniów, szczególnie dziękujemy za udział w eliminacjach Helenie Kaczmarek, Oldze Małek, Emilii Kitowskiej, Nikoli Wera, Simonetcie Antosiak oraz Natalii Reikowskiej. Jesteśmy pewne, że spotkamy się w kolejnych edycjach. Tymaczasem trzymamy kciuki za nasze reprezentantki, jednocześnie ćwicząc, powtarzając i szlifując formę na wielki dzień. Powodzenia!

Dodatkowe informacje