W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 UCZNIOWIE ZS W POTĘGOWIE

REPREZENTOWALI NASZĄ SZKOŁĘ W LICZNYCH TURNIEJACH TENISA STOŁOWEGO

22 listopada 2016 roku w ZS Łupawa odbył się drużynowy finał powiatu słupskiego w tenisie stołowym - kategoria gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Lemek i Oliwia Barańska. Uczennice w pojedynkach grupowych wygrały wszystkie trzy mecze w stosunku 3:0. W zaciętym pojedynku finałowym uległy rywalkom z Biesowic 2:3 plasując się w klasyfikacji końcowej na II miejscu. 10 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatnim turnieju XI edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego.Po podliczeniu punktów za cztery turnieje i ogłoszeniu klasyfikacji generalnej troje uczniów naszej szkoły cieszyło się ze zdobycia pucharów, medali i dyplomów:

Okrój Igor III miejsce, kat. klasy III SP

Wesołowska Julia III miejsce, kat. IV SP

Żółciński Igor II miejsce, kat. IVSP

22 kwietnia 2017 roku uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę w III edycji Turnieju o Puchar Wójta i Starosty. Czworo naszych uczniów stanęło na podium i zostało nagrodzonych pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami: