Finał POM w tenisie stołowym dziewcząt

W dniu 18 listopada 2015 r. w Zespole Szkół w Łupawie odbył się finał Powiatowej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały następujące gimnazjalistki: Kinga Lemek, Oliwia Barańska, Zuzanna Fitowska. Osiem szkół powiatu słupskiego podzielono na dwie grupy w każdej po cztery drużyny.

W grupie pierwszej znalazły się zespoły: Potęgowo, Pobłocie, Zagórzyca i Kobylnica. Nasze dziewczęta spisały się doskonale, gdyż wygrały wszystkie trzy spotkania i awansowały do ścisłego finału. W emocjonującym i dramatycznym meczu pokonały gimnazjum z Siemianic 3:2 i zdobyły mistrzostwo powiatu słupskiego w tenisie stołowym.

Zawodniczki nagrodzono pamiątkowymi złotymi medalami, dyplomami i pucharem.