krysia

 
Z dumą ogłaszamy, że Nasza Uczennica Krystyna Lewicka z kl 8c, dostała się do II etapu II Edycji Międzynarodowego Konkursu na Ucznia Roku ,,Ja i Moja Szkoła" organizowanego przez Polish Academy of Social Sciences and Humanities PASSH w Londynie. Nazwiska uczestników, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu znajdują się na stronie internetowej Uczelni  https://passhlondyn.eu/?page_id=4842  Po kliknięciu w nazwisko następuje przekierowanie do filmu kandydata na YouTube (ze względu na to, że niektóre utwory w filmikach są objęte prawami autorskimi YouTube automatycznie je wycisza) - można obejrzeć filmy wszystkich kandydatów.
 
Jeśli chcecie wesprzeć Naszą Szkołę serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na Krysię. Głosować można do 14 stycznia br. do godziny 12 czasu londyńskiego (jedna osoba może oddać jeden głos).
Link do oddawania głosu na Krysię

Dodatkowe informacje