Uczniowie Naszej Szkoły Mistrzami Powiatu
z prawem reprezentowania powiatu słupskiego
w półfinale województwa pomorskiego!
15 listopada 2021 roku w SP Jezierzyce odbył się finał powiatu słupskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2007/2008. Startowało 7 zespołów chłopców i 6 dziewcząt. Drużyny podzielono na 2 grupy. Nasze 2 zespoły w grupie wygrały po 3 mecze ????????????????
W finale dziewczęta pokonały SP Zagórzyca 3:0, a chłopcy SP Smołdzino 3:1. Oba nasze zespoły zdobyły tytuł Mistrza Powiatu i prawo reprezentowania powiatu słupskiego w półfinale województwa pomorskiego ❤️
????Oto złoci medaliści:
????Julia Lipka
????Paulina Kawala
????Igor Okrój
????Mateusz Piepka
????Kacper Suder
16 listopada 2021 roku również w SP Jezierzyce odbył się finał powiatu słupskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi. Startowało 7 zespołów chłopców i 6 dziewcząt. Drużyny podzielono na 2 grupy. Również tego dnia nasze 2 zespoły w grupie wygrały po 3 mecze ????????❤️ W finale dziewczęta pokonały SP Zagórzyca 3:1, a chłopcy SP 3 Ustka 3:0. Także oba nasze zespoły zdobyły tytuł Mistrza Powiatu i prawo reprezentowania naszego powiatu w półfinale województwa pomorskiego.
????Złote medale i puchar otrzymali:
????Patrycja Boetcher
????Agata Lipka
????Paweł Formela
????Oliwier Rejmak
????Alex Dziecielski
GRATULUJĘ !
Artur Nowak

Dodatkowe informacje