"Ten jest najszczęśliwszy z ludzi, któremu nikt zapału do książek nie ostudzi"

     Z takim przesłaniem po raz kolejny przystąpiliśmy do ogólnopolskiej kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom". Nasze spotkanie rozpoczęliśmy nietypowo, bo przedstawieniem teatralnym "Rzepka" Juliana Tuwima, w wykonaniu dyrekcji i nauczycieli naszej szkoły. Następnie lektorzy (p. Anna Szary, p. Joanna Basiak, p. Joanna Gołębiewska, p. Paweł Kostecki, p. Artur Małek, p. Aldona Zganiacz, p. Monika Stencel, p. Wioletta Placha, p. Daniel Spoczyński, p. Sławomir Hinca) w poszczególnych grupach wiekowych przeczytali fragmenty wybranych utworów. Na zakończenie spotkania, które minęło nam w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze wręczono pamiatkowe dyplomy i pakiety książek uczestnikom Wielkiego Maratonu Czytelniczego. 

Dorota Weiwer

Dodatkowe informacje