Nareszcie nadeszła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila, kiedy możemy znów wszyscy spotkać się w szkolnych murach. Dlatego też nie czekając już dłużej mogliśmy wreszcie rozdać dyplomy za udział w konkursie „Nasza Ojczyzna na sto dwa”. Konkurs ten cieszył się dużą popularnością, szczególnie wśród dzieci z klas 0- III.  W tej kategorii wiekowej mieliśmy dwudziestu trzech uczestników. Wśród starszych uczniów w konkursie brało udział sześcioro dzieci.  Zwycięzcy konkursu oprócz dyplomów dostali również niewielkie upominki. A byli to:

Kategoria wiekowa klasy 0- III

I miejsce- Hanna Mikołajczyk

II miejsce- Lena Kotłowska

III miejsce ex aequo- Nikola Mańkowska i Wiktoria Francuz

W tej kategorii wyróżniliśmy również dwie prace wykonane przez Cezarego Bujdasza i Franciszka Wasylko.

W kategorii wiekowej klas IV- VIII

I miejsce- Nikola i Kamil Wera

II miejsce- Natalia Hinca

III miejsce- Milena Mikulska

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego udziału w szkolnych konkursach.

Dodatkowe informacje