"Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?"

Czy znacie język, w którym piękniej da się opowiedzieć o miłości, niżeli nasz ojczysty, język polski?  Adam Mickiewicz, choć władał językiem łacińskim, francuskim, rosyjskim, włoskim, niemieckim i białoruskim, doskonale wiedział, że to rodzima polszczyzna, porusza nasze serca. Uczniowie Naszej Szkoły, idąc śladami największych polskich wieszczy, zgłębiają tajemnice ortografii, bez znajomości której, kóra ???? nie jest już tą kurą, o której myślimy ????

Słowa kultowego polskiego zespołu Lady Pank: "... zawsze tam gdzie Ty... " są wyrazem szacunku do naszego ojczystego języka - JĘZYKA POLSKIEGO ????❤️????????

Zapraszamy do galerii zdjęć Naszych Uczniów.

djo

Dodatkowe informacje