Let It Snow

Kochani!

   Grudzień w Naszej Szkole poświęcony jest wielu znaczącym dla Was i Nas wydarzeniom. Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej ”Let it snow awansował dzięki Państwa zainteresowaniu lekką, zimowo-świąteczną poezją do rangi wojewódzkiej. Pełni zapału przygotowywaliśmy się do organizacji II edycji konkursu. Jego celem jest przede wszystkim magiczna, świąteczna atmosfera połączona  ze szczyptą zdrowej rywalizacji oraz dreszczem emocji, nierozłącznych w czasie recytowania. Obiektywna ocena dzieci stanęłaby pod wielkim znakiem zapytania. I to wszystko straciłoby sens, zdalnie, on-line. Chcąc utrzymać piękną atmosferę ”Let It snow”, z przykrością zawiadamiamy, że w roku 2020/2021 sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, zmusiła nas do odwołania tegorocznej edycji konkursu. Przesyłamy Wam specjalnie stworzonego dla Was „Let it snow”owego bałwanka, z obietnicą organizacji II Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ”Let it snow”, w progach Naszej Szkoły, w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy

Dodatkowe informacje