Jubileusz 75-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Potęgowie

oraz 50-lecia nadania szkole imienia Marii Konopnickiej

 

   Rok szkolny 2020/2021 jest rokiem obchodów 75- lecia istnienia naszej placówki. Z uwagi na niecodzienną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Uczniów, Pracowników,  Absolwentów oraz Przyjaciół, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły obchodów 75 – lecia istnienia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie. 

   Jest to dla nas niezwykle przykra sytuacja, gdyż nie możemy bezpośrednio świętować tego Jubileuszu z Przyjaciółmi i Sympatykami SP. Dbałość o bezpieczeństwo sprawiła, że postanowiliśmy wykorzystać nowoczesne technologie i dzielić się z Państwem podejmowanymi inicjatywami interaktywnie. Zachęcamy do zapoznania się z opracowanymi publikacjami. Pozwolą one upamiętnić obchody 75-lecia funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie.

dyrektor szkoły Leszek Domaszk

Na początek, na holu głównym w naszej szkole, p. D. Weiwer przygotowała wystawę kilku zdjęć związanych z historią naszej szkoły.

 

Dodatkowe informacje