karnawal

   7 lutego uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W tym roku szkolnym, nasi najmłodsi uczniowie brali udział w zabawach integracyjnych w rytmie znanych melodii. Tego dnia mogliśmy podziwiać przepiękne stroje, a te najciekawsze, które zwróciły uwagę p. Kasi Brodalskiej, zostały nagrodzone dyplomem i upominkiem. Tanecznego kroku dotrzymywały dzieciom bajkowe postaci Prosiaczka, Kubusia Puchatka, Smerfa i innych znanych bohaterów bajek. O porządek na sali zabaw dbała pani policjantka. :) To starsi koledzy i koleżanki - przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla dzieci układy taneczne, które wzmacniały pamięć choreograficzną, oraz porywały do szalonego tańca. W trakcie balu, p. Roma Szybut smażyła dla dzieci frytki – z zasięgniętej opinii ich konsumentów uzyskaliśmy informację zwrotną, iż były przepyszne. Dziękujemy :)

Organizacja imprezy karnawałowej wspomogła budżet Samorządu Uczniowskiego – zebraliśmy 364,50 zł. :) I znów, jesteśmy coraz bliżej realizacji naszego celu. Za pomoc w organizacji balu dziękujemy wychowawcom klas 0-3 oraz Dyrekcji. Dziękujemy także rodzicom dzieci za pomysł organizacji imprezy karnawałowej przez SU, tym samym za wsparcie finansowe.

Samorząd Uczniowski

Dodatkowe informacje