VII Rodzinny Bieg Po Zdrowie

REKORDOWA  FREKWENCJA  W BIEGU

(wystartowało ponad 260 osób)

31maja 2019 r. w ramach Dnia Dziecka i obchodów Dni Potęgowa pobiegliśmy w VII Rodzinnym Biegu Po Zdrowie. Tym razem odbył się on na bieżni lekkoatletycznej przy naszej szkole. Pobiliśmy rekord frekwencji w tym biegu. Wystartowało razem ponad 260 osób!!! Gratulacje!!!

Najbardziej liczne kategorie, to Przedszkolaki ( 60 m ), klasy O ( 250 m), I ( 250 m) , II ( 250- 300m ), III ( 300 m ) i IV ( 550 m) . Po nich swoje zmagania na dystansie około 550m zaczęli dziewczęta i chłopcy z klas V, VI, VII i VIII dziewcząt. Na koniec najdłuższy dystans około 800 m pokonali chłopcy klas VIII, gimnazjum, OPEN nasz zaproszony gość Pan Paweł Kostecki ( w pełnym ekwipunku strażackim).

Nasze biegowe starty zaczęliśmy od rozgrzewki przygotowanej przez dziewczęta klasy VIb ( Martynę, Klaudię i Julię ). Na mecie, na każdego uczestnika biegu, czekały pamiątkowe medale, soczek i cukierki. Po każdym starcie wręczaliśmy medale oraz dyplomy za 1, 2 i 3 miejsce w kategorii dziewczęta, chłopcy .

Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli bieg, rozlosowaliśmy nagrody sportowe lub wejściówki na trampoliny, do parku rozrywki Dżungla, Parku Wodnego w Redzikowie .

Wszystkie medale, słodycze, napoje, nagrody sportowe zakupione zostały z funduszy UKS „Orion”, GOK Potęgowo, UKS „Feniks”, zaś bilety wstępu przekazane zostały przez Fundację Inicjatywa.

W międzyczasie dzieci mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez pracowników GOK.

Dziękuję wszystkim obecnym i startującym rodzicom, uczniom  z naszej szkoły,  SP w Łupawie i Skórowie, Panu Pawłowi Kosteckiemu oraz przybyłej na bieg młodzieży ponadgimnazjalnej! A także wszystkim, którzy pomogli mi przeprowadzić tą imprezę sportowo-rekreacyjną.