W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 UCZNIOWIE SP IM. M. KONOPNICKIEJ W POTĘGOWIE REPREZENTOWALI NASZĄ SZKOŁĘ W KILKU TURNIEJACH TENISA STOŁOWEGO.

                    W roku szkolnym 2018/2019 odbyły się następujące  turnieje tenisa stołowego w których brali udział uczniowie SP Potęgowo.

6 listopada 2018 roku chłopcy reprezentowali Szkołę Podstawową w zawodach finałowych tenisa stołowego, które odbyły się w Łupawie w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. W turnieju uczestniczyli uczniowie ośmiu szkół- mistrzów gmin z naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Iwo Klawikowski, Jan Müller, Maciej Leśniewski i Igor Żółciński. Szkoły podzielono na dwie czterozespołowe grupy. W grupach każda z drużyn rozegrała trzy mecze. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze w stosunku 3:0. W meczu o I miejsce rywalizowaliśmy ze zwycięzcą grupy 2- SP Przytocko. Po emocjonującym meczu rozgrywanym na przewagi ulegliśmy 2:3. Po turnieju nasi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkowymi medalami.

3 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatnim turnieju XIII edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Po podliczeniu punktów za cztery turnieje i ogłoszeniu klasyfikacji generalnej wielu naszych uczniów cieszyło się ze zdobycia pucharów, medali i dyplomów:  Boetcher Patrycja I miejsce, kat. klasy IV SP

Rejmak Oliwier I miejsce, kat. klasy I- III SP

Piołunkowska Martyna  II miejsce, kat. klasy V-VI SP

Lipka Julia III miejsce, kat. klasy V-VI SP (do zawodów uczennicę pomagał przygotować II trener p. Daniel Spoczyński)                       

Klawikowski Iwo I miejsce, kat. klasy V-VI SP

Żółciński Igor III miejsce, kat. klasy V-VI SP

Dodatkowo Oliwier Rejmak otrzymał puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju w kategorii chłopców.

                                                                 

                                                                                        Opiekun:

                                                                                        Nowak Artur

Dodatkowe informacje