babciadziadek

      Od lat w kalendarz uroczystości szkolnych naszej szkoły, na stałe, wpisany jest Dzień Babci i Dziadka.

      Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tak również było i w tym roku. Dzieci z oddziałów 0-III przedstawiły piękną inscenizację dla swoich licznie przybyłych Babć i Dziadków. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki. Po występie na miłych gości czekał poczęstunek przygotowany przez małych artystów. Uczniów przygotowały Panie: Bożena Dąbek, Grażyna Bartos, Sylwia Kraśnicka, Weronika Piołunkowska, Irena Klasa, Barbara Krasnoborska, Beata Woźniak.

       Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy

samych pięknych chwil w życiu i tego,

aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tym dniu !!!

Dodatkowe informacje