W dniu 15.09.2014 r. (poniedziałek) odbędą się wybory członków Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.

Wybory odbędą się zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. W tym roku szkolnym opiekunem SU SP została p. Tamara Kaśnicka, a p. Dorota Weiwer - SU Gimnazjum.

W Szkole Podstawowej wybrano następujących kandydatów: Michała Müllera - kl. IVa, Filipa Siniawskiego - kl. IVb, Paulinę Krasowską - kl. Va, Dominikę Dąbrowską - kl. Vb, Karolinę Błaszczyk - kl. VIa, Emilię Wilczyńską - kl. VIb.

Gimnazjum natomiast wystawiło: Paulinę Puchalską - kl. Ia, Macieja Kawalę - kl. Ib, Marcelinę Płatek - kl. IIa, Bartosza Raszewskiego - kl. IIb, Łukasza Maciejczyka - kl. IIc, Katarzynę Naczk - kl. IIIa, Wojciecha Zająca - kl. IIIb.

Życzymy przemyślanych i udanych wyborów!

 

 

Dodatkowe informacje