Aktualności

Etap powiatowy "Matman" 2017

logo matmana 

W sobotę, 1 kwietnia 2017 r., w naszej szkole, odbędzie się już XI edycja

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Matman", etap powiatowy.

Weźmie w nim udział 120 najlepszych matematyków z 20 szkół województwa pomorskiego ( w tym 6 uczniów naszej szkoły):

Społeczne Gimnazjum UTO Ustka,

Gimnazjum im. gen. M. Zaruskiego Ustka,

Zespół Szkolno – Przedszkolny Smołdzino,

ZS im. Cz. Miłosza Siemianice,

Publiczne Gimnazjum Borzytuchom,

Gimnazjum Leśnice,

ZS im. Strażaków Polskich Nowa Wieś Lęborska,

Gimnazjum im. J. Piłsudskiego Sierakowice,

Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Reja Słupsk,

Gimnazjum nr 6 im. Ireny Sendler Słupsk,

ZS Rokity,

ZS Pobłocie,

Gimnazjum nr 1 Damnica,

ZS Wicko,

ZS Cewice,

ZS Łupawa,

ZS Łeba,

Gimnazjum Sycewice,

ZS Potęgowo,

Zespół Szkolno - Przedszkolny Dębnica Kaszubska

 

Serdecznie zapraszamy na godz. 9.00,

do Zespołu Szkół w Potęgowie.

konkurs "Lubię czytać" (2)

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W POTĘGOWIE

we współpracy z naszą biblioteką szkolną,

ogłasza Gminny Konkurs Czytelniczy

  „ LUBIĘ CZYTAĆ " III EDYCJA

dla klas drugich i trzecich szkół podstawowych ze znajomości lektur szkolnych.

 REGULAMIN

Kolejny sukces Pauliny

Miło mi poinformować,

że uczennica kl. IIIa Paulina Puchalska

,Paulina

dn.10 III 2017 r. brała udział w Kuratoryjnym Konkursie Wiedzy Biblijnej

na etapie rejonowym w Słupsku i po raz kolejny udowodniła, że jest najlepsza

- pokonała wiele osób zajmując:   I miejsce.

BRAWO!!! BRAWO!!!

Będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie

na etapie  wojewódzko- metropolitalnym w Rumi.

Gratulujemy i życzymy sukcesu

na kolejnym etapie!

                                                                                Edyta Malek

Plan pracy w czasie rekolekcji

  PONIEDZIAŁEK 27 marca 2017 r.  
             
KLASA GODZINA LEKCYJNA OPIEKUN
- wyjście do kościoła
1 2 3 4 5
IV a zajęcia
z j. angielskiego
Karolina Materek
sala nr 10
zajecia taneczne
Izabela Kumpiń
sala korekcyjna
wyjście
do kościoła
10.15
rekolekcje
w kościele
odwozy do domu
spod kościoła
Karolina Materek
IV b zajęcia
z j. angielskiego
Marta Litwin
sala nr 26
zajecia matematyczne
Barbara Princ
sala nr 15
wyjście
do kościoła
10.15
Magdalena Tracewicz
V zajęcia taneczne
Izabela Kumpiń
sala korekcyjna
zajęcia
informatyczne
Barbara Kochańska
sala nr 17
wyjście
do kościoła
10.15
Marta Litwin
VI a zajęcia informatyczne
Barbara Kochańska
sala nr 17
zajęcia
z j. angielskiego
Karolina Materek
sala nr 10
zajecia taneczne
Izabela Kumpiń
sala korekcyjna
zajęcia z rysunku
Aldona Zganiacz
sala nr 10
rekolekcje
w kościele
Aldona Zganiacz
VI b zajęcia z tenisa stołowego
Artur Nowak
zajęcia informatyczne
Barbara Princ
sala nr 16
zajęcia
z j. angielskiego
Magdalena Tracewicz
sala nr 26
zajęcia z rysynku
Krzysztof Bondarczuk
sala nr 15
Krzysztof Bondarczuk
GIMNAZJUM  
I a zajęcia informatyczne
Barbara Princ
sala nr 16
zajecia plastyczne
Anna Jagielska
sala nr 24
zajęcia z tenisa stołowego
Artur Nowak
eksperymenty
Anna Jagielska
sala nr 24
Joanna Leśniak
I b eksperymenty
Joanna Leśniak
sala nr 20
zajęcia
z tenisa stołowego
Artur Nowak
zajęcia z j. angielskiego
Agnieszka Gaffke
sala nr 10
zajęcia informatyczne
Barbara Kochańska
sala nr 17
Barbara Kochańska
III a zajęcia z j. angielskiego
Agnieszka Gaffke
sala nr 23
zajęcia z matematyki
Barbara Princ
sala nr 11
Sławomir Hinca
III b zajęcia z geografii
Anna Jagielska
sala nr 24
zajęcia z historii
Sławomir Hinca
sala nr 11
zajęcia z chemii i biologii
Joanna Leśniak
sala nr 20
Artur Nowak

poniedziałek i wtorek 27-28.03.2017 r.

PROJEKTY EDUKACYJNE – KL. II gimnazjum

Nasi sąsiedzi – Niemcy – czy ich znasz? – opiekun p. Małgorzata Kotusiewicz (zastępstwo) – sala nr 19

  1. Iwo Szempruch
  2. Alicja Klimecka
  3. Klaudia Maciejczyk
  4. Piotr Kwidziński
  5. Kacper Głowacki

Czy znasz zasady Savoir vivre? – opiekun p. Wioletta Placha – sala nr 22

  1. Karolina Błaszczyk
  2. Paweł Domagała
  3. Julia Brzezicka
  4. Bartosz Grajewski
  5. Szymon Piwoński
  6. Olaf Kosowski

Dwory i pałace w naszej okolicy. – opiekun p. Monika Klimczyk – sala nr 2

  1. Jakub Dwulit
  2. Dawid Bartosiewicz
  3. Kacper Milewski
  4. Dominik Sztylka
  5. Arkadiusz Kulesza

Co zrobić z odpadami? – opiekun p. Urszula Zamęcka (zastępstwo w poniedziałek: 1 i 2 godz. lekcyjna p. K. Bondarczuk, 3 i 4 godz. S. Hinca)- sala nr 18

  1. Katarzyna Baran
  2. Klaudia Gorlikowska
  3. Lucyna Szewczyk
  4. Mateusz Gorlikowski
  5. Norbert Capar
  6. Maria Treder

Muzyka współczesna. Czego słuchają uczniowie?- opiekun p. Lucyna Bagińska- sala nr 14

  1. Kacper Wiśniewski
  2. Piotr Pytkowski
  3. Cezary Kochański
  4. Kacper Łukaszewicz
  5. Krzysztof Kempiński
  6. Krystian Zakrzewski

Czas wolny dzieci i młodzieży naszej szkoły. – opiekun p. Anna Madej

- sala nr 12

  1. Martyna Leśniak
  2. Nina Kwiatkowska
  3. Iza Oleszczuk

Coca-Cola – pić czy nie pić? – opiekun p. Adriana Błaszczyk- sala nr 13

  1. Zuzia Fitowska
  2. Kinga Szczepańśka
  3. Darek Reikowski
  4. Martyna Skwarek
  5. Oliwia Barańska
  6. Szymon Ćwikliński

Ile chemii jemy każdego dnia? - opiekun p. Edyta Malek- sala nr 21

  1. Emilia Wilczyńska
  2. Karolina Jopek
  3. Karolina Jasutowicz
  4. Paulina Pietnoczka
  5. Maciej Pogoński
  6. Michał Kobiela
  WTOREK 28 marca 2017 r.  
             
KLASA GODZINA LEKCYJNA OPIEKUN
- wyjście do kościoła
1 2 3 4 5
IV a zajęcia
sportowe
Tamara Kaśnicka
sala gimnastyczna
zajęcia plastyczne
Artur Nowak
sala nr 11
wyjście
do kościoła
10.15
rekolekcje
w kościele
odwozy do domu
spod kościoła
Karolina Materek
IV b zajęcia
  j. ang.
Magdalena Tracewicz
sala gimnastyczna
zajęcia plastyczne
Krzysztof Bondarczuk
sala nr 15
wyjście
do kościoła
10.15
Magdalena Tracewicz
V zajęcia plastyczne
Krzysztof Bondarczuk
sala nr 15
zajęcia
sportowe
Tamara Kaśnicka
sala gimnastyczna
wyjście
do kościoła
10.15
Marta Litwin
VI a zajęcia z tenisa stołowego
Artur Nowak
zajęcia filmowe
Aldona Zganiacz
Sławomir Hinca
sala konferencyjna
zajęcia
sportowe
Izabela Kumpiń
sala gimnastyczna
rekolekcje
w kościele
Artur Nowak
VI b zajęcia taneczne
Izabela Kumpiń
sala korekcyjna
zajęcia
sportowe
K. Bondarczuk
sala gimnastyczna
Krzysztof Bondarczuk
   
I a zajęcia artystyczne
Daniel Spoczyński
sala nr 19
zajęcia
z j. angielskiego
Marta Litwin
sala nr 10
zajęcia
sportowe
Tamara Kaśnicka
sala gimnastyczna
zajęcia geograficzne
Artur Nowak
sala nr 24
Joanna Leśniak
I b eksperymenty
Anna Jagielska
sala nr 24
zajęcia fotograficzne
Daniel Spoczyński
sala nr 19
zajęcia
sportowe
K. Bondarczukk
sala gimnastyczna
zajęcia artystyczne
Daniel Spoczyński
sala nr 19
Urszula Zamęcka
III a zajęcia z historii
Sławomir Hinca
sala nr 11
zajęcia z geografii
Anna Jagielska
sala nr 24
zajęcia z chemii i biologii
Joanna Leśniak
sala nr 20
Sławomir Hinca
III b zajęcia z j. angielskiego
Agnieszka Gaffke
sala nr 23
zajęcia z matematyki
Barbara Princ
sala nr 11
Daniel Spoczyński

Dodatkowe informacje