UWAGA, UWAGA!!!

W Szkole Podstawowej w Potęgowie znaleziono pieniądze.

Właściciel proszony jest o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły.

Konkurs na stanowsko inspektora ds. kadr i płac

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Marii Konopnickiej w Potęgowie

ogłasza ponownie konkurs na stanowisko

Inspektora ds. kadr i płac

Wymagania związane ze stanowiskiem inspektora ds. kadr i płac, zakres wykonywanych zadań na stanowisku, oraz informacja o wymaganych dokumentach do złożenia oferty znajdują się tutaj. Oświadczenia, które są wymagane w postępowaniu konkursowym, można złożyć na jednym druku, zamieszczonym tutaj.

Wszystkie dokumenty sporządzone przez kandydata winny być własnoręcznie podpisane. W przypadku złożenia kopii dokumentów winny one być poświadczone za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Potęgowie w zaklejonych kopertach z napisem „Konkurs na stanowisko Inspektora ds. kadr i płac w Szkole Podstawowej w Potęgowie” w terminie do 03.11.2017 r., do godz. 15.30.

Oferty, które wpłyną do sekretariatu placówki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Potęgowie. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Potęgowo, dn. 20 października 2017 r.

Konkurs na stanowsko inspektora ds. kadr i płac

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej informuje, iż konkurs na stanowisko inspektora ds. kadr i płac nie został rozstrzygnięty. W najbliższym czasie zostanie ponownie ogłoszony konkurs ma ww. stanowisko.

"Pro Laude Tua"

gwiazdeczki

     

      14 i 15 października zespół DZWONECZKI i solista Mateusz Kędra wzięli  udział  w XIII SPOTKANIACH Z PIOSENKĄ NIE TYLKO RELIGIJNĄ  w Smołdzinie. Reprezentanci naszej szkoły zostali wyróżnieni nagrodami i pucharami. Pięknie zaprezentowali się w koncercie laureatów.

Cieszymy się z sukcesów naszych maluchów !!!

B. Krasnoborska

W sadzie orzechowym

Orzech to orzech...

      A jednak nie. Mamy wiele odmian orzecha laskowego, np. olbrzymi, webba, czerwony... Przekonali się o tym uczniowie 2a i 2b gimnazjum wraz z opiekunami p. Joanną Leśniak, Urszulą Zamęcką i Barbarą Kochańską. Dzięki uprzejmości właścicieli sadu p. Joanny Majtacz oraz p. Tomasza Majtacz i Piotra Kuźniarz mogliśmy zwiedzić wielohektarowy sad leszczynowy w Borkowie Lęborskim.
    Na terenie gospodarstwa uczniowie poznali sposób zbioru owoców, ich sortowania, obierania oraz przechowywania. Orzechy laskowe prosto z drzew były przepyszne. Pani Asia Majtacz interesująco opowiadała o pracy w sadzie, o gatunkach orzecha, które uprawiają oraz o nowej odmianie, którą wyhodowali. Bardzo zaciekawił nas kombajn do obierania orzechów, który wyglądał jak wielki odkurzacz. Był też konkurs, kto zbierze więcej orzechów. Nagrodą były oczywiście ... orzechy :). Po pracy zostaliśmy ugoszczeni wręcz "po królewsku" :). Gospodarze przygotowali dla nas smaczny poczęstunek. Troszkę zmęczeni, brudni, ale zadowoleni wracaliśmy do domu.

Pięknie dziękujemy gospodarzom za tak miłe i owocne spotkanie.  

B. Kochańska

 

 

1 test Wielkiego Maratonu Czytelniczego

  k4

Rozpoczynamy nową przygodę z czytaniem!!!

Ruszyła kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. W tym roku walki w maratonie podjęło się 40 uczniów naszej szkoły. Pierwszy test już napisany. Maratończycy czytają kolejną lekturę.

Przypominam, że jest to konkurs ogólnopolski, pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska

Wszystkim Maratończykom życzymy wytrwałości i miłego czytania lektur.

opiekun maratończyków: Barbara Kochańska

k3

    Ponownie wyruszamy w krainę niesamowitych przygód z bohaterami książek Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Pierwszy test piszą uczniowie klas II-III SP z lektury Martina Widmarka i Christiny Alvner ,,Nelly Rapp i białe damy". Wszystkim życzymy powodzenia!

opiekun maratończyków: Dorota Weiwer

 

Dodatkowe informacje