zajęcia z biologii - "Tworzymy zielnik"

 

zajęcia z chemii - "Doświadczenia chemiczne"

Otrzymaliśmy mnóstwo pomocy do realizacji projektu.

Uczniowie już się cieszą :)

Zajęcia komputerowe

 

Zajęcia komputerowe

klasa Ia

   

klasa I b

 

lp.

nazwisko

imię

      

lp.

nazwisko

imię

1.

Formela

Michał

 

1.

Bartosiewicz

Dominik

2.

Hinca

Wiktoria

 

2.

Capar

Sandra

3.

Jastrzębski

Jakub

 

3.

Dąbrowska

Dominika

4.

Klasa

Piotr

 

4.

Drońska

Patrycja

5.

Krasowska

Paulina

 

5.

Grymuza

Oskar

6.

Lange

Michał

 

6.

Kwiel

Natan

7.

Łukaszewicz

Karolina

 

7.

Mielewczyk

Wiktoria

8.

Machola

Mateusz

 

8.

Radzikowski

Hubert

9.

Małecka

Amelia

 

9.

Szklarz

Nikola

10.

Mańkowska

Martyna

 

10.

Szwarc

Kacper

11.

Pogoński

Mateusz

 

11.

Trzaska

Tomasz

12.

Rychert

Sylwester

 

12.

Zając

Sebastian

13.

Sikorski

Bartłomiej

       

14.

Szewczyk

Sebastian

       

15.

Sztylka

Oliwia

   

 

 

16.

Michalski

Kacper

       

17.

Zamęcka

Alicja

       

język angielski

   

język angielski

 

klasa II a

   

klasa II b

 

lp.

nazwisko

imię

        

lp.

nazwisko

imię

1.

Baran

Katarzyna

 

1.

Barańska

Oliwia

2.

Bartosiewicz

Dawid

 

2.

Ćwikliński

Szymon

3.

Błaszczyk

Karolina

 

3.

Fitowska

Zuzanna

4.

Brzezicka

Julia

 

4.

Jasutowicz

Karolina

5.

Domagała

Paweł

 

5.

Jopek

Karolina

6.

Dwulit

Jakub

 

6.

Kempiński

Krzysztof

7.

Głowacki

Kacper

 

7.

Kwiatkowska

Nina

8.

Gorlikowska

Klaudia

 

8.

Pogoński

Maciej

9.

Grajewski

Bartosz

 

9.

Pytkowski

Piotr

10.

Maciejczyk

Klaudia

 

10.

Reikowski

Dariusz

11.

Szempruch

Iwo

 

11.

Skwarek

Martyna

12.

Sztylka

Dominik

 

12.

Szczepańska

Kinga

13.

Treder

Maria

 

13.

Wiśniewski

Kacper

       

14.

Zakrzewski

Krystian

j angielski I b

Szklarz

Nikola

 

język angielski III

1.

Dębicki

Krystian

2.

Puchalska

Paulina

3.

Marchewka

Marta

Geografia

klasa II b

 

lp.

nazwisko

imię

1.

Fitowska

Zuzanna

2.

Leśniak

Martyna

3.

Jasutowicz

Karolina

4.

Jopek

Karolina

5.

Łukaszewicz

Kacper

6.

Pytkowski

Piotr

7.

Zakrzewski

Krystian

 

 

matematyka – IIIa

   

chemia - III a

lp.

nazwisko

imię

 

lp.

nazwisko

imię

1.

Bubka

Anna

 

1.

Bubka

Anna

2.

Dębicki

Krystian

 

2.

Józefiak

Hubert

3.

Józefiak

Hubert

 

3.

Szwarc

Sandra

4.

Pogońska

Malwina

 

4.

Formela

Jessika

5.

Puchalska

Paulina

 

5.

Gneba

Sandra

6.

Gneba

Sandra

       

7.

Smakowska

Daria

       
             
             
 

matematyka – IIIb

   

chemia - III b

 

lp.

nazwisko

imię

 

lp.

nazwisko

imię

1.

Baran

Martyna

 

1.

Baran

Martyna

2.

Barzowska

Dominika

 

2.

Barzowska

Dominika

3.

Damps

Aleksandra

 

3.

Damps

Aleksandra

4.

Ittrich

Karolina

 

4.

Ittrich

Karolina

5.

Kawala

Maciej

 

5.

Kawala

Maciej

6.

Kędra

Nikola

 

6.

Kędra

Nikola

7.

Klasa

Alicja

 

7.

Klasa

Alicja

8.

Lemek

Kinga

 

8.

Lemek

Kinga

9.

Marchewka

Marta

 

9.

Marchewka

Marta

10.

Milewska

Karolina

 

10.

Milewska

Karolina

11.

Sakowicz

Jowita

 

11.

Sakowicz

Jowita

12.

Wyrostkiewicz

Olaf

 

12.

Wyrostkiewicz

Olaf

Chemia – I b

Dąbrowska

Dominika

Chemia – II b

Szczepańska

Kinga

Zajęcia wyrównawcze

JĘZYK ANGIELSKI

język angielski – wyrównawcze – klasy I

Sikorski

Bartłomiej

Bartosiewicz

Dominik

Dąbrowska

Dominika

 

język angielski – wyrównawcze – klasy II

1.

Capar

Norbert

2.

Szewczyk

Lucyna

3.

Leśniak

Martyna

                              

 

język angielski – wyrównawcze – klasy III

Barzowska

Dominika

Klasa

Alicja

Wyrostkiewicz

Olaf

MATEMATYKA

matematyka wyrównawcze kl. I

Drońska

Patrycja

Grymuza

Oskar

Mielewczyk

Wiktoria

Szklarz

Nikola

Trzaska

Tomasz

 

matematyka wyrównawcze kl. II

1.

Gorlikowski

Mateusz

2.

Kempiński

Krzysztof

3.

Kwiatkowska

Nina

4.

Łukaszewicz

Kacper

                                                

 

matematyka wyrównawcze kl. II

Wyrostkiewicz

Olaf

Projekt "Nowoczesna edukacja w Gminie Potęgowo"

w roku szkolnym 2016/2017, w naszej szkole

  klasy I-III SP    
lp. zajęcia grupa klasa
1 angielski I II b
2 angielski II III b
3 komputerowe I III a
4 matematyka I II a
5 matematyka II III c
6 wyrównawcze
matematyka
I I-III

 

  klasy IV-VI    
lp. zajęcia grupa klasa
1 angielski I V
2 angielski II IV b
3 komputerowe I IV a
4 komputerowe II IV b
5 matematyka I VI a,b
6 przyroda I IV a
7 wyrównawcze
angielski
I IV-VI
8 wyrównawcze
matematyka
I IV-VI
9 wyrównawcze
matematyka
II IV-VI

 

  klasy I-VI SP    
lp. zajęcia grupa klasa
1 terapia
sensoryczna
I I-VI

 

  gimnazjum    
       
lp. zajęcia grupa klasa
1 angielski I II a
2 angielski II II b
3 komputerowe I I a
4 komputerowe II I b
5 matematyka I III a,b
6 chemia I III a,b
7 geografia I II b
8 wyrównawcze
matematyka
I I-III
9 wyrównawcze
angielski
I I-III

 

Zajęcia projektowe zaplanowane są na dwa lata szkolne.

W przyszłym roku szkolnym nastąpi zmiana rodzaju zajęć oraz klas.

Dodatkowe informacje