WYNIKI

ETAPU POWIATOWEGO

X WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

„MATMAN”

z warsztatami informatycznymi

W etapie powiatowym

wzięło udział 147 uczniów

z 20 szkół województwa pomorskiego.

 

KLASY I

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 24

Lp.

kod

Imię i nazwisko

Szkoła - miejscowość

Ilość punktów

1

A 31

Klaudia Kozakiewicz

Gimnazjum UTO w Ustce

24

2

A 47

Iwo Szempruch

Zespół Szkół w Potęgowie

24

3

A 37

Olgierd Skromak

II STO w Gdańsku

24

4

A 59

Dawid Stereńczak

Gimnazjum nr 6 w Słupsku

23

5

A 25

Jakub Polechoński

Zespół Szkół w Siemianicach

22

6

A 03

Michał Kalinowski

Gimnazjum nr 6 w Słupsku

21

7

A 34

Laura Moszko

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

20

8

A 11

Aleksandra Linsztedt

Zespół Szkół w Cewicach

20

9

A 35

Andrzej Stricker

Zespół Szkół w Rokitach

19

10

A 24

Maciej Janta Lipiński

Zespół Szkół Borzytuchom

19

11

A 36

Szymon Oczki

II STO w Gdańsku

19

12

A 48

Rozalia Tłuścik

Zespół Szkół w Siemianicach

18

13

A 26

Piotr Kułakowski

Zespół Szkół w Siemianicach

18

14

A 05

Paweł Leyk

Zespół Szkół w Wicku

15

15

A 40

Izabela Leik

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

15

16

A 49

Adrian Gliński

Gimnazjum w Ustce

13

17

A 43

Maciej Lela

Zespół Szkół w Leśnicach

13

18

A 02

Zuzanna Fitowska

Zespół Szkół w Potęgowie

12

19

A 21

Klaudia Żmuda -Trzebiatowska

Zespół Szkół w Sycewicach

12

20

A 15

Aleksandra Kałuc

Zespół Szkół w Damnicy

11

21

A 14

Paweł Domagała

Zespół Szkół w Potęgowie

11

22

A 23

Dawid Budzisz

Gimnazjum w Jastarni

11

23

A 38

Rozalia Konkel

Gimnazjum w Jastarni

11

24

A 33

Aleksander Longa

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

11

25

A 27

Weronika Cender

Gimnazjum w Ustce

10

26

A 46

Aleksander Pochodaj

Zespół Szkół w Pobłociu

10

27

A 32

Mikołaj Szczerba

Zespół Szkół w Rokitach

10

28

A 30

Klaudiusz Chwal

Zespół Szkół w Łupawie

10

29

A 10

Natalia Lewandowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

10

30

A 09

Martyna Dołżyńska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

9

31

A 56

Jakub Wilczyński

Zespół Szkół w Cewicach

9

32

A 55

Oskar Dobrzański

Zespół Szkół w Damnicy

9

33

A 60

Jakub Perczyński

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

8

34

A 57

Krzysztof Zdyb

Zespół Szkół w Sycewicach

7

35

A 07

Zofia Pająk

Zespół Szkół w Łebie

7

36

A 08

Katarzyna Baniak

Zespół Szkół w Łebie

7

37

A 42

Natalia Muszyńska

Zespół Szkół w Leśnicach

7

38

A 44

Waldemar Kwidziński

Zespół Szkół w Pobłociu

7

39

A 12

Oliwia Woźniak

Zespół Szkół w Cewicach

7

40

A 28

Mateusz Werra

Gimnazjum w Ustce

7

41

A 22

Remigiusz Reca

Zespół Szkół - Borzytuchom

5

42

A 06

Wiktoria Kijaczko

Zespół Szkół w Łebie

5

43

A 01

Grzegorz Wiśniewski

Zespół Szkół w Łupawie

5

44

A 29

Klaudia Życińska

Zespół Szkół - Borzytuchom

4

45

A 39

Filip Klawikowski

Zespół Szkół w Leśnicach

4

46

A 04

Emilia Boho

Zespół Szkół w Wicku

4

47

A 45

Paweł Miotk

Zespół Szkół w Pobłociu

4

48

A 16

Wiktoria Piskuła

Zespół Szkół w Damnicy

3

49

A 13

Paweł Jarząb

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

2

50

A 58

Laura Karaś

Zespół Szkół w Stowięcinie

1

51

A 50

Leon Klawiskowski

Zespół Szkół w Łupawie

1

52

A 41

Jakub Kulasiewicz

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

1

KLASY II

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 24

Lp.

kod

Imię i nazwisko

Szkoła - miejscowość

Ilość punktów

1

B 23

Adrianna Kułtoniak

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

24

2

B 39

Adrian Charytonik

Zespół Szkół w Łebie

23

3

B 30

Paweł Okuński

Zespół Szkół w Łupawie

23

4

B 41

Jakub Antoszek

Zespół Szkół w Wicku

21

5

B 28

Nikola Kulik

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

19

6

B 07

Małgorzata Moraczewska

II Gimnazjum STO w Gdańsku

18

7

B 37

Sandra Gneba

Zespół Szkół w Potęgowie

18

8

B 38

Paulina Puchalska

Zespół Szkół w Potęgowie

18

9

B 04

Kinga Kluk

Zespół Szkół w Siemianicach

18

10

B 34

Nikola Latała

Zespół Szkół w Sycewicach

17

11

B 60

Zuzanna Krakowiak

Zespół Szkół w Cewicach

17

12

B 53

Julia Brzykcy

Zespół Szkół w Damnicy

17

13

B 05

Jakub Ulita

II Gimnazjum Społeczne STO w Gdańsku

16

14

B 49

Jakub Pietnoczka

Zespół Szkół w Potęgowie

16

15

B 21

Maksymilian Baranowski

Gimnazjum w Ustce

15

16

B 32

Szymon Glina

Gimnazjum w Ustce

14

17

B 06

Ada Dybowska

II Gimnazjum Społeczne STO Gdańsk

12

18

B 03

Zuzanna Bujak

Zespół Szkół w Siemianicach

12

19

B 50

Maria Stasiak

Zespół Szkół w Wicku

11

20

B 35

Kacper Stankiewicz

Zespół Szkół - Borzytuchom

11

21

B 02

Julian Gronowski

Zespół Szkół w Stowięcinie

11

22

B 43

Krystian Przytulski

Zespół Szkół w Cewicach

10

23

B 20

Jakub Wiśniewski

Zespół Szkół - Borzytuchom

10

24

B 44

Adriana Michalczyk

Zespół Szkół w Damnicy

10

25

B 08

Jakub Wygocki

Zespół Szkół w Pobłociu

9

26

B 33

Patryk Szyca

Gimnazjum w Ustce

9

27

B 25

Paulina Stodoła

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

9

28

B 19

Kacper Dyszewski

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

9

29

B 15

Patrycja Romacka

Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Smołdzinie

9

30

B 45

Martyna Oleszek

Zespół Szkół w Damnicy

8

31

B 29

Kacper Wiczk

Zespół Szkół w Rokitach

6

32

B 48

Bartosz Westfal

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

6

33

B 40

Magdalena Górecka

Zespół Szkół w Wicku

6

34

B 17

Mateusz Kolańczyk

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

6

35

B 31

Damian Kreft

Zespół Szkół w Rokitach

6

36

B 10

Michał Knaś

Zespół Szkół w Leśnicach

6

37

B 42

Kacper Wietrzyński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

6

38

B 01

Łukasz Kulesza

Zespół Szkół w Łebie

5

39

B 59

Michał Rosin

Zespół Szkół w Cewicach

5

40

B 27

Patrycja Szczypior

Zespół Szkół – Borzytuchom

4

41

B 18

Hubert Grzenkowicz

Zespół Szkół w Leśnicach

3

42

B 36

Dominik Malinowski

Zespół Szkół w Leśnicach

3

43

B 09

Weronika Grzegorczyk

Zespół Szkół w Siemianicach

3

44

B   22

Sandra Wiczk

Zespół Szkół w Rokitach

1

KLASY III

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 24

Lp.

kod

Imię i nazwisko

Szkoła - miejscowość

Ilość punktów

1

C 29

Barbara Michałowicz

Gimnazjum nr 6 Slupsk

23

2

C 01

Piotr Arcimowicz

Społeczne Gimnazjum UTO Ustka

21

3

C 43

Kacper Jańczuk

Zespół Szkół w Wicku

21

4

C 12

Błażej Smorawski

Zespół Szkół w Siemianicach

20

5

C 06

Malwina Zbrojewska

Gimnazjum nr 6 w Słupsku

20

6

C 41

Michał Fic

Zespół Szkół w Wicku

20

7

C 28

Julia Łuszkiewicz

Gimnazjum nr 6 Słupsku

19

8

C 58

Przemysław Jędrzejczyk

Zespół Szkół w Rokitach

18

9

C 35

Weronika Wydrzyńska

Zespół Szkół w Cewicach

17

10

C 22

Wiktoria Wojszczykowska

Zespół Szkolno-Przedszkolno w Smołdzinie

17

11

C 54

Anna Tuziak

Gimnazjum w Ustce

17

12

C 07

Kamil Zwierzchowski

Zespół Szkół w Leśnicach

16

13

C 31

Filip Salamon

Zespół Szkół w Łebie

15

14

C 34

Kazimierz Kozieł

Zespół Szkół w Damnicy

14

15

C 42

Paweł Piotrowski

Zespół Szkół w Łebie

14

16

C 26

Maciej Godlewski

Zespół Szkół w Damnicy

13

17

C 15

Anna Niedźwiecka

II Gimnazjum STO w Gdańsku

13

18

C 38

Wojciech Stelmaszczuk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

13

19

C 03

Dawid Hinca

Zespół Szkół w Łupawie

13

20

C 04

Karolina Bednarz

Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce

12

21

C 46

Anna Myszk

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

12

22

C 24

Kinga Wica

Zespół Szkół w Cewicach

12

23

C 56

Piotr Godwin

Zespół Szkół - Borzytuchom

12

24

C 09

Kordian Pikul

Zespół Szkół w Pobłociu

11

25

C 11

Krzysztof Pilarczyk

Zespół Szkół w Siemianicach

11

26

C 44

Natalia Rola

Zespół Szkół w Siemianicach

10

27

C 40

Daria Wiśniewska

Zespół Szkół w Wicku

10

28

C 53

Julia Kośla

Zespół Szkół - Borzytuchom

9

29

C 05

Klaudia Damaszke

Zespół Szkół w Leśnicach

9

30

C 47

Kacper Herrmann

Gimnazjum w Jastarni

9

31

C 48

Damian Bazowski

Zespół Szkół w Potęgowie

9

32

C 25

Szymon Pluta

Zespół Szkół w Damnicy

8

33

C 60

Wiktoria Cejrowska

Gimnazjum w Ustce

8

34

C 52

Katarzyna Zaborowska

Zespół Szkół - Borzytuchom

8

35

C 49

Michał Kras

Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

8

36

C 57

Alicja Szuster

Zespół Szkół w Rokitach

8

37

C 51

Artur Buniowski

Gimnazjum w Jastarni

7

38

C 45

Krystian Płotka

Zespół Szkół w Leśnicach

7

39

C 37

Joanna Gembel

Zespół Szkół w Cewicach

7

40

C 10

Natalia Miloch

Zespół Szkół w Łupawie

6

41

C 50

Damian Hinca

Zespół Szkół w Pobłociu

6

42

C 20

Filip Woźniak

Zespół Szkół w Potęgowie

5

43

C 13

Maciej Gmaj

Zespół Szkół w Stowięcinie

5

44

C 55

Antonina Zajda

Gimnazjum w Jastarni

4

45

C 02

Jakub Kowalczyk

Gimnazjum UTO w Ustce

4

46

C 21

Izabela Stachewicz

Zespół Szkół w Łebie

3

47

C 08

Maciej Tyczyński

Zespół Szkół w Nowej Lęborskiej

2

48

C 39

Joanna Wilczyńska

Zespół Szkół w Potęgowie

2

49

C 14

Paulina Król

Zespół Szkół w Stowięcinie

2

50

C 23

Justyna Pasiek

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

2

51

C 59

Wiktoria Maleca

Gimnazjum w Ustce

1

*Z uwagi na taką samą liczbę punktów, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

w klasie I – 13, II – 12 , a w klasie III – 11 uczniów.

Łącznie do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

36 uczniów

z 15 szkół

województwa pomorskiego.

Gratulujemy!

Prosimy o sprawdzanie na stronie terminu etapu wojewódzkiego, który prawdopodobnie ulegnie zmianie.

TO JUŻ 10 EDYCJA „MATMANA"

19 marca w Zespole Szkół w Potęgowie odbył się etap powiatowy

X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Matman”

z warsztatami informatycznymi

    W konkursie wzięło udział 147 uczniów z 20 szkół województwa pomorskiego. Przez 90 minut, uczniowie rozwiązywali zadania o tematyce edukacyjnej, ekologicznej i ekonomicznej. Treść wszystkich zadań związana była z życiem codziennym. W tym etapie wzięli udział uczniowie, którzy najlepiej rozwiązali zadania na etapie szkolnym. Do finału natomiast zakwalifikują się Ci, którzy znajdą się w pierwszej dziesiątce i zdobędą największą liczbę punktów na każdym poziomie klas.

      Konkurs, uroczyście otworzył, wójt Gminy Potęgowo, pan Dawid Litwin. W tym roku szkolnym, w organizację konkursu, zaangażowanych było bardzo dużo nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców, którzy nie tylko upiekli bardzo smaczne ciasta, ale również czuwali nad konkursem podczas jego trwania. Niesamowita atmosfera towarzyszyła 147 umysłom ścisłym, zebranym w jednym miejscu, w naszym Potęgowie. Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w propagowaniu pięknej i niezwykle potrzebnej w życiu codziennym, matematyki, ale również z tego, że dajemy tylu młodym ludziom przestrzeń, do rozwoju swoich talentów. W tym roku mamy 10 edycję konkursu i chcielibyśmy, aby była wyjątkowa. Tak jak wyjątkowi są ludzie, którzy angażują się całym sercem w organizację konkursu: Ula Zamęcka, Basia Kochańska, Basia Princ i Leszek Domaszk. Chciałabym im bardzo serdecznie podziękować za ich wsparcie. Dzięki nim, nasz konkurs rozkwita i przyciąga coraz więcej uczniów, a opiekunowie i rodzice odczuwają bardzo dużą wdzięczność. Wyjątkowi ludzie i wyjątkowa atmosfera towarzyszy konkursowi od lat, za co jestem ogromnie wdzięczna.

Agnieszka Fitowska

 

Informujemy, że do etapu powiatowego X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Matman" zakwalifikowali się uczniowie ze szkół, znajdujących się w następujących miejscowościach:

1. Siemianice
2. Smołdzino
3. Sycewice
4. Damnica
5. Stowięcino
6. Borzytuchom
7. Ustka
8. Słupsk
9. Gdańsk
10. Potęgowo
11. Pobłocie
12. Wicko
13. Łeba
14. Łupawa
15. Dębnica Kaszubska
16. Nowa Wieś Lęborska
17. Leśnice
18. Cewice
19. Jastarnia
20. Rokity

Wszystkich uczniów zapraszamy do Zespołu Szkół w Potęgowie, 19 marca 2016 r. (sobota), godz. 10.00, na kolejny etap konkursu.

 

Przypominamy, że w sobote 19 marca, o godz. 10.00, w Zespole Szkół w Potęgowie odbędzie się etap powiatowy X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "MATMAN".

Zwracamy uwagę na zmianę godziny rozpoczęcia się tego etapu konkursu.

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy.

 

Dnia 27 stycznia 2016 roku w Zespole Szkół w Potęgowie odbyły się szkolne eliminacje do X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Matman"

W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klasy I, II i III gimnazjum.

Z każdego poziomu klasowego "trójka" uczniów, która najlepiej napisała, weźmie udział w etapie powiatowym 19 marca 2016 roku.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników, a najlepszym życzymy powodzenia w II etapie konkursu.                        

Wyniki

X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego ,,Matman"

etap szkolny

Klasa I

1. Iwo Szempruch - 15p

2. Zuzanna Fitowska - 14p

3. Paweł Domagała - 13p

4. Julia Brzezicka

5. Cezary Kochański

6. Michał Kobiela

7. Norbert Capar

8. Karolina Błaszczyk

9. Martyna Skwarek

Klasa II

1. Sandra Gneba -10p

2. Jakub Pietnoczka - 7p

3. Paulina Puchalska - 6p

4. Maciej Kawala

5. Kinga Lemek

6. Alicja Klasa

Klasa III

1. Filip Woźniak - 9p

2. Damian Bazowski - 7p

3. Joanna Wilczyńska - 7p

4. Monika Treder

5. Natalia Machola

6. Adrianna Śmiechowska

7. Natalia Wierbowska

8. Michał Baksalerski

9. Sylwia Mielewczyk

10. Angelika Formela

11. Paulina Kozieł              

                                             Maksymalna liczba punktów w każdej klasie - 15pkt                                                   

Dodatkowe informacje