Szkoła Podstawowa w Potęgowie chroni Twoje dane osobowe  i dba o Twoje prawa.

Twoje dane osobowe oraz dane osobowe Twojego dziecka są nam potrzebne kiedy przychodzisz do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie załatwić jakąś sprawę.

Ich administratorem jest Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Gromadzimy tylko te dane, które są konieczne, żeby załatwić Twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych


Znamy zasady ich przetwarzania i stosujemy je na co dzień. Zawsze szanujemy Twoją prywatność.

Zgodnie z nowymi przepisami RODO przysługuje Państwu:

a)  prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

b)  prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych,

c)  prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,

d)  prawo do ograniczenia przetwarzania danych,

e)  prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

f)   prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)


Poinformujemy Cię o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Twoje prawa i wolności. Szybko się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby jeszcze lepiej chronić Twoje dane.

Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych w naszej Szkole, możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych – e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Twojej zgody, możesz ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że zwrócisz się do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie lub do inspektora danych osobowych.

ADMINISTRATOR DANYCH

Administratorem Państwa danych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie z siedzibą w Potęgowie, przy ul. Szerokiej 16.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie, ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo,
  • przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 59 8115321

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie  wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych. 


Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych i danych Twojego dziecka oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych.

Inspektorem jest Barbara Kochańska.

Z inspektorem możesz się kontaktować w następujący sposób:

  • listownie na adres: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie, Inspektor Ochrony Danych, ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo
  • telefonicznie: 695 228 506.
  • przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje