To był naprawdę piękny bal...

bal

      14 czerwca uczniowie klas III a i III b gimnazjum zorganizowali uroczysty bal z okazji zakończenia ich edukacji w naszej szkole. Wszyscy goście zostali powitani przez gospodarzy klas i zaproszeni do wspólnej zabawy. Po obiedzie nastąpiła prezentacja obu klas, którą wspaniale przygotowała uczennica Kinga Lemek. Ach jak szybko dorastamy... -chciałoby się powiedzieć po zdjęciach uczniów z przestrzeni kilku ładnych lat. Po prezentacji zaczęła się już znakomita zabawa. Już po pierwszych dźwiękach sala tętniła życiem i było tak, aż do momentu, kiedy (po wielokrotnych przedłużeniach) DJ zagrał To już jest koniec...

Chcieliśmy serdecznie podziękować:

UCZNIOM- za WSPANIAŁĄ zabawę

zaproszonym GOŚCIOM - za to że z nami byliście i pięknie się bawiliście    

wspaniałym RODZICOM, bez których wielkiej pracy i zaangażowania tej zabawy by nie było

... a jak było niech pokażą poniższe zdjęcia

 

wychowawcy klas III -Sławomir Hinca i Daniel Spoczyński

Dodatkowe informacje