3 października 2017 roku wybraliśmy się na wycieczkę zorganizowaną przez pana Daniela Spoczyńskiego nauczyciela muzyki, plastyki w naszej szkole, pod opieką pani Barbary Princ, pana Adama Miśnika oraz pana Mateusza Błażejewskiego. W wyjeździe wzięli udział uczniowie klas czwartych i piątych. Celem wyprawy było wysłuchanie koncertu złożonego z piosenek z popularnych filmów fabularnych i animowanych dla dzieci, w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku. Uczniowie wysłuchali kilku przebojów kinowych: Sing, Vaiana, Kraina lodu, także piosenki z innych popularnych kreskówek, m.in. z Króla Lwa oraz filmów fabularnych: Piraci z Karaibów.

      Wyjazd należy uznać za udany. Filharmonia Słupska jest wyjątkowym miejscem, które naprawdę warto zobaczyć. Wspaniali muzycy zapewnili nam duchową ucztę, dzięki której mogliśmy delektować się pięknem nastroju każdego utworu. Z przyjemnością wybralibyśmy się tam ponownie, by doznać tych wrażeń jeszcze raz. Dla wielu z nas była to pierwsza w życiu wizyta w filharmonii, dlatego byliśmy podekscytowani.

Opiekunowie: Daniel Spoczyński,
Barbara Princ, Adam Miśnik, Mateusz Błażejewski

 

Dodatkowe informacje