PIKNIK NAUKOWY  „ Festiwal Otwartych Umysłów”

Uczniowie naszego gimnazjum 28 września 2018 r. brali udział w pikniku naukowym Festiwal Otwartych Umysłów”  zorganizowanym  przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lęborku.  Celem realizacji tego wydarzenia było rozbudzanie zainteresowań i kreatywności u uczniów oraz nabycie nowych umiejętności i doświadczeń poprzez zabawę.

Nasza młodzież  miała  możliwość odwiedzenia stacji badawczych (chemia ognia, ciekły azot, implozja, elektryczność, człowiek, odkrywamy kosmos, zagadki logiczne, bańki mydlane) oraz wzięła udział w strefie kreatywności, gdzie zmierzyli się w konkurencjach rozwijających twórcze myślenie.

Amelia, Wiktoria, Piotr, Nikola, Sebastian, Paulina i Bartek otrzymali  nagrody za poprawne odpowiedzi z przedmiotów przyrodniczych.

                                                            Urszula Zamęcka

                                      

Dodatkowe informacje