TURNIEJ POŻEGNALNY CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

Dnia 5 czerwca 2018 r. zagrali swój turniej, jeszcze jako uczniowie naszej szkoły , chłopcy III klas gimnazjum. Jako jedna drużyna, reprezentacja gimnazjum stoczyli walkę z zespołem chłopców klas II, zespołem chłopców klasy VII i absolwentami.

Turniej przebiegał w super atmosferze. Zobaczyliśmy kilkanaście zespołowych akcji drużyny, zakończonych zdobyciem pięknych bramek, kilka popisów indywidualnych umiejętności technicznych zawodników, a także świetnych interwencji bramkarzy.

Absolwentom dziękuję, że znaleźli czas i chęci, żeby przyjść, zagrać, pokazać „kawałek” niezłej piłki ręcznej. Kibicom za doping!

A chłopcom klas III gimnazjum za wszystkie lata pracy sportowej, wspólne sukcesy i życzę rozwijania pasji sportowej. Pamiętajcie! Wracajcie do nas jako absolwenci i zagrajcie jeszcze nie jeden mecz.

Koszulki pamiątkowe dla chłopców klas III zakupione zostały z funduszy UKS ”Orion”.

                                                                                                 Tamara Kaśnicka

Dodatkowe informacje