6-8 czerwca 2018

Piękna pogoda, atrakcyjny obiekt, smaczne posiłki i udany relaks - tak w skrócie można przedstawić wypoczynek klas VII.

Ale po kolei. Po przybyciu w środę i rozdysponowaniu domków całą grupą popłynęliśmy łodzią zapoznać się z pięknym jeziorem Osuszyno. Pierwszy kontakt z wodą zachęcił do kolejnych - tym razem wypraw rowerkami wodnymi. Po bogatej w atrakcje ("bitwy" wodne) wyprawie przyszedł czas na odpoczynek i smaczną kolację. W ogóle kuchnia podczas wyjazdu zadowoliła nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W czwartek wyruszyliśmy na wycieczkę pieszą do Kościerzyny. Po południu moc wrażeń na torze bowlingowym. Nasi uczniowie ćwiczyli celność, spryt i siłę. Po zbiciu setek kręgli ruszyliśmy pograć w siatko-piłkę oraz popluskać się w jeziorze. Po kolacji jeszcze ognisko z kiełbaskami i wieczornymi rozmowami. W piątek przyszedł czas na posprzątanie domków, ostatni spacer po miejscowych obiektach i ... pojawił się pan kierowca. W autobusie nastąpiło jeszcze rozdanie nagród za pięknie utrzymany porządek w domkach. To był bardzo udany biwak.

Edyta Malek, Krzysztof Bondarczuk, Sławomir Hinca

Dodatkowe informacje