25 maja 2018 r., kilkoro uczniów z naszej szkoły zaprezentowało poezję anglojęzyczną w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej i Niemieckiej w Kępicach.

Julia Brzezicka, Olaf Kosowski, Zuzanna Fitowska z kl. IIIb gimnazjum, Daria Krasowska z kl. VII a, Maksymilian Habza z kl. VIaSP i Martyna Piołunkowska z kl. VbSP – to mistrzowie interpretacji poezji. Niestety, jak to na konkursach bywa, nie wszystkich można było nagrodzić miejscem na podium. Wymienieni uczniowie zasługują na słowa podziękowania i pochwały, za wytrwałość. Za zamiłowanie do zgłębiania tajników poezji.

W tym roku, jury doceniło:

Darię Krasowską, oraz Martynę Piołunkowską. Dziewczyny zdobyły III miejsca .

W maju tego roku, wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie na Komiks w Języku Angielskim obrazującym hasło 'INSPIRING WOMEN WHO CHANGED THE WORLD’ (Ispirujące kobiety, które zmieniły świat) zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznym im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Martyna Piołunkowska zdobyła I miejsce, Julia Pytkowska z kl. VIa SP II miejsce, a Hieronim Wenta został wyóżniony. Dziękujemy także Paulinie Krasowskiej z kl. IIa gim i Wiktorii Celban z kl. VIIb SP za wykonanie komiksu na konkurs.

                                                                                                Gratulujemy J

Dodatkowe informacje