Wiktoria Celban finalistką

Kuratoryjnego Konkursu Wojewódzko – Metropolitalnego.

                 Dnia 12 maja br. uczennica naszej szkoły Wiktoria Celban z klasy VII b uczestniczyła w Kuratoryjnym Konkursie Wiedzy Biblijnej im. Sł. Bożego Kard. Augusta Hlonda, którego tematem była Księga Wyjścia. Konkurs odbył się w Salezjańskim Liceum w Rumi i był to etap wojewódzko – metropolitalny do którego Wiktoria dostała się zdobywając I miejsce w Słupsku na etapie rejonowym. Na konkurs przyjechali uczniowie z takich miejscowości jak: Gdańsk, Gdynia, Reda, Słupsk, Łeba, Lębork, Wejherowo, Kwidzyń, Pelplin, Jastrzębia Góra, a nawet z Malborka. Przez 60 minut uczniowie zmagali się z testem wiedzy, w którym musieli wykazać się bardzo szczegółową wiedzą. Testy zawierały bowiem nie tylko pytania otwarte i zamknięte, ale fragmenty Pisma Świętego, które należało uzupełnić. Wiktoria dzielnie poradziła sobie z testem. Nagrodą za jej ciężką pracę jest tytuł Finalistki Konkursu Kuratoryjnego.

       Wszyscy cieszymy się z sukcesu Wiktorii.

                                                                           Opiekun Edyta Malek

konkursbiblijnykonkursbiblijny1

Dodatkowe informacje